Blog erotyczny Twój Pan A – czy odważysz się wejść dalej?

Blog erotyczny o dominacji, uległości. Opowiadania erotyczne utrzymane w klimacie BDSM. Przeczytaj historie Pana A. i jego niewolnic.

Miejsce na Twoją reklamę

Chcesz się zareklamować w tym miejscu? Zapraszamy do kontaktu.

250×950

Miejsce na Twoją reklamę

Chcesz się zareklamować w tym miejscu? Zapraszamy do kontaktu.

250×950

Akcesoria erotyczne Twój Pan A.

Wibrator OVO K2 – elegancja i technologia w służbie przyjemności

Zacznijmy od tego, czy wygląd wibratora powinien być w ogóle brany pod uwagę, przy jego wyborze? Przecież najbardziej istotne jest to, czy będzie spełniał swoje zadania. W przypadku wibratora Ovo K2 nie mamy takiego dylematu. Elegancki wygląd, przyjazny w dotyku silikon, lekko wygięty kształt – wielbicielki estetyki nie powinny mieć żadnych zastrzeżeń. Aż żal trzymać go pod łóżkiem lub w szufladzie 😉
OVO
Zwróćcie uwagę na zaokrągloną końcówkę tego wibratora, która delikatnie rozszerza się. Sprawia to, że podczas penetracji daje on większe poczucie wypełniania,  niż w przypadku klasycznych wibratorów, a i zwężony trzonek jest wygodniejszy przy wkładaniu go do pochwy. 
Nie zapomnijmy, że OVO K2 posiada również silikonowy stymulator łechtaczki, który bardzo intensywnie ją pobudza. Czego chcieć więcej? Może jeszcze tego, że ten wibrator jest niezwykle cichy, posiada podświetlane przyciski, jest wodoodporny i posiada aż pięć programów do wyboru. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *