Chat SMS z Panem A. – do odważnych świat należy!

Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z ChatPay.pl. Dzięki temu – możemy Wam zaproponować unikalną w Polsce usługę. Wraz z upływem czasu – będziemy ją rozwijać.

Koszt jednego smsa to tylko 3 zł netto/3,69 zł brutto. Ze względu na to, że serwis NIE JEST automatyczny, tylko będzie odpisywał Wam sam Pan A., czas odpowiedzi to do 12 godzin. Jeśli Wasz sms dotyczy konkretnego wpisu na blogu albo opowiadania – pojawi się on na blogu w ciągu 72 godzin. Zazwyczaj będzie to dużo wcześniej. Na początek uruchomiliśmy dla Was jeden numer – 7393 z trzema prefixami:

7393

Prefix: BLOG – piszcie swoje propozycje rozkazów dla niewolników Pana A. Opiszemy je w najbliższym czasie. Im więcej szczegółów, tym lepiej. Macie swoje fetysze? Coś Was szczególnie podnieca? Piszcie! Możecie podać też swoje imię, nick – pojawi się on w treści wpisu.

Prefix: ROZKAZ – poczuj się jak bohaterowie bloga erotycznego lub opowiadań erotycznych. Napisz w treści smsa czy rozkaz ma być SOFT, czy HARD, możesz też dodać dodatkowe informacje, takie jak: czego ma dotyczyć rozkaz, w jakim miejscu go wykonasz (albo nie – to już zależy od Ciebie). Idealna propozycja także dla par – na nudę w sypialni. Jeśli starczy Wam odwagi – podzielcie się swoją przygodą z Panem A. w komentarzu pod tym postem.

Prefix: BDSM – w tym miejscu czekamy na Wasze propozycje tematów do opowiadań erotycznych. Możecie podać też swoje imię, nick – pojawi się on w treści wpisu.

Zachęcamy Was również do przesyłania nam Waszych zdjęć – ilustracji do wpisów według Waszego pomysłu, opowiadań według Waszego scenariusza, “raporty” z wykonanych zadań – koniecznie, z oświadczeniem, że jesteście autorami tych zdjęć lub macie do nich pełne prawa autorskie i majątkowe. Zdjęcia – prosimy wysłać bez twarzy i bez znaków szczególnych (w innym przypadku: zastrzegamy sobie prawo do edycji takich zdjęć).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: