Erodate – prześwietlamy portal z sexrandkami

W wielu miejscach, także na naszej stronie z opowiadaniami erotycznymi pojawiają się reklamy Erodate – serwisowi, który promuje się hasłem „Najlepsze sexrandki w internecie”. Postanowiliśmy bliżej się przyjrzeć temu portalowi.

Rejestracja w Erodate.pl

Darmowa. Przy rejestracji nie musicie podawać niezliczonych danych osobistych. Wystarczy mail i data urodzenia. Żadnych numerów kart, żadnych adresów zamieszkania. Po wypełnieniu krótkiego formularza, potwierdzamy tylko link aktywacyjny i już możemy wejść dalej. Po rejestracji otrzymujemy 10 kredytów.

Podstawowe funkcjonalności w Erodate, nie wymagające płatności

Skrzynka pocztowa

Do kontaktu z innymi użytkownikami. Super sprawa, gdy nie chcemy, abyśmy otrzymywali maile bezpośrednio na swojego prywatnego maila.

Poszukiwanie

Tu znajdziemy wszystkich użytkowników – przy tych, którzy są online, znajdziemy zieloną kropkę. Dzięki temu, mamy pewność, że nie będziemy musieli czekać zbyt długo na odpowiedź. Dużym plusem jest zawężenie wyszukiwania do miejscowości czy interesującego nas przedziału wiekowego. Możemy też wybierać, czy chcemy obejrzeć profile ze zdjęciami, czy bez. Uwaga! Przeglądanie profili to koszt 1 kredytu.

Odwiedzający

Tu znajdziemy profile osób, które zajrzały na nasz profil…

Zezwolenia

Na portalu Erodate.pl nie musimy udostępniać swoich zdjęć wszystkim a nasze sekretne zdjęcia – możemy pokazać wybranym użytkownikom, którzy o to poproszą.

Kontakty i powiadomienia

Tego chyba nie trzeba tłumaczyć.

Kamerki

Po wejściu w tą zakładkę zostajemy przekierowani na inną, powiązaną z Erodate.pl. Niestety, korzystanie z niej wymaga osobnej rejestracji, jednak dokładnie tak samo jak z portalem z sexrandkami – jest bardzo szybka. Wiele transmisji online obejrzymy także bez żadnej rejestracji.

Najnowsze zdjęcia i video na Erodate.pl

Nie potrzebujemy kredytów, aby przeglądać najnowsze zdjęcia użytkowniczek – bo to one dominują w galerii. Także do odtwarzania video nie potrzebujemy kredytów.

Anonse randkowe

Możemy je przeglądać za darmo.

Hotline

Rozmowy w czasie rzeczywistym, na żywo. Możemy także skorzystać z bardzo bogatego forum.

Imprezy

Te typowo erotyczne, jak i zaproszenia na nieerotyczne w celach erotycznych…

 Blog

Jeśli macie dość oglądania, a chcielibyście coś poczytać…

Płatności na Erodate.pl – nie tak dużo, jak myślisz…

Na początek, a pewnie i w późniejszym czasie – otrzymujemy wiele promocyjnych opcji. I tak otrzymujemy 31% zniżki na Premium – pakiety zaczynają się od 5 złotych. Za 5 złotych uruchomimy także członkostwo Premium na 2 dni poprzez płatności SMS. Na powitanie otrzymamy też możliwość zakupienia kredytów ze zniżką – im więcej ich kupimy, tym zniżka będzie większa.

Pakiet VIP

Za drobną opłatą (ceny zaczynają się już od 5 złotych) możemy uzyskać członkostwo VIP. Co on oferuje? Sprawdźcie sami.

Twój Pan A. życzy miłego poznawania portalu Erodate.pl i nowych osób, które rzeczywiście są z Twojej okolicy.