Najpopularniejsze opowiadania erotyczne z ostatniego miesiąca

Nasza strona stale notuje wzrost oglądalności, a raczej – czytelności. Z tego tez powodu postanowiliśmy zrobić pierwszy ranking opowiadań erotycznych – nasze zestawienie obejmuje najbardziej popularne opowiadania erotyczne z ostatniego miesiąca. Co ciekawe – zauważyliśmy nawet pewne trendy…

Na pierwszych trzech miejscach – opowiadania z naszego blogu erotycznego o BDSM. Jak widzicie, tematyka bloga, utrzymanego w klimacie dominacji i uległości – cieszy się wielką popularnością. Obiecujemy, że już wkrótce będzie kontynuacja historii Pana A i jego niewolników. Nie mogło być inaczej, opowiadanie z ukaraniem uległej niewolnicy zajmuje zaszczytne pierwsze miejsce.

Na drugim stopniu podium – opowiadanie także o zniewoleniu, jednak z dodatkowymi elementami – erotycznymi przebierankami.

Zastanawiamy się, czy o brązowym medalu zdecydowały takie słowa jak „niewolnica” czy też – pasy cnoty – zarówno damskie, jak i męskie. A może połączenie tych dwóch elementów wpłynęło na popularność tych opowiadań erotycznych?

Kolejne dwa opowiadania erotyczne – utrzymane są w klimacie cuckold. Jest to jeden z bardziej popularnych fetyszy, wiele osób w swoich fantazjach erotycznych wyobraża sobie sytuacje, gdy to jest zdradzany albo zdradza swojego partnera lub partnerkę za jej lub jego zgodą. W naszym serwisie pojawiło się więcej opowiadań o cuckold i na pewno jeszcze nie raz poruszymy ten temat. A jeśli macie pomysł na scenariusz do takiego opowiadania erotycznego – chętnie o nim przeczytamy.

A oto zapowiadany ranking najpopularniejszych opowiadań erotycznych z ostatniego miesiąca:

  1. https://twojpan.pl/kara-dla-niewolnicy-pana-a/
  2. https://twojpan.pl/przebieranki-pana-i-dojenie-niewolnicy/
  3. https://twojpan.pl/pas-cnoty-dla-kazdej-niewolnicy-i-meski/
  4. https://twojpan.pl/cuckold-niewypowiedziane-pragnienie-ktore-stalo-sie-rzeczywistoscia/
  5. https://twojpan.pl/pan-dzieli-sie-swoja-suka/