Opowiadania erotyczne o siostrze: Siostra w oku kamery brata – cz. 2

Ta seks historia jest kontynuacją wątku z tego erotyku: Opowiadania erotyczne o siostrze: Siostra w oku kamery brata – cz. 1 Zdjęcia erotyczne ilustrujące to seks opowiadania są realne.

Podglądanie siostry bardzo podniecało brata. Nie raz masturbował się do nagrań. Po kilku tygodniach podglądania jej, postanowił poszerzyć swoje pole manewru. On i siostra mieli pokoje na piętrze i swoją łazienkę. Rodzice tam nie zaglądali, nie korzystali z niej. Wojtek postanowił i tam zamontować kamerkę. Musiał tylko wyczekać, aż będzie sam w domu. Zamontował kamerkę w kratce wentylacyjnej. Dzięki temu, nie tylko miś był jego oczami.

Podglądanie kąpiącej się siostry

Już po kilku dniach miał sporo filmików swojej siostry z łazienki, w różnych konfiguracjach – jak siostra się ubiera, przebiera, podmywa swoją cipkę, czy jak robi sobie nagie zdjęcia. Gdyby tylko widziała, ile jej brat ma filmików z nią w roli głównej i zapisanych z nich kadrów! Jednak najbardziej podniecały go nagrania, gdy siostra brała prysznic lub się kąpała. Do tego stopnia go to nakręcało, że starał się być w domu i oglądać te transmisje na żywo. Zawsze wtedy bardzo szybko dochodził.

Na jednym z nagrań, jego siostra wchodzi naga pod prysznic, najpierw dokładnie moczyła swoją skórę, a potem bardzo dokładnie je namydlała. Piany zawsze było dużo i wszędzie – na jej piersiach, pupie, cipce. Brat zawsze też czekał na finał prysznicu. Gdy już jego siostra spłukała z siebie całą pianę, kierowała silny prąd wody na swoją cipkę. Dwoma palcami rozszerzała swoją cipkę i kierowała wodę na swoje wargi sromowe. Wystarczało jej kilka minut, by osiągnąć orgazm.

Brat lubił także, gdy brała zmysłową kąpiel. Wyglądało to niczym rytuał. Starannie dobierała płyn do kąpieli, olejki zapasowe. Leżała wtedy w dużej ilości piany, z zamkniętymi oczami, delektując się zapachem i ciepłem wody. Wojtek mógł się tylko domyślać, że prócz leżenia, robi też coś jeszcze. Jej orgazm był wtedy mniej intensywny, ale za to – bardzo zmysłowy i dla obserwatora z zewnątrz – bardzo podniecający.

Nieświadoma siostra goli cipkę

Brat lubił też patrzeć na siostrę, gdy ta szykowała się do wyjścia na imprezę. Spędzała wtedy wiele czasu nago, w łazience. W szczególności podobało mu się, gdy siedziała ona nago, na skraju wanny, zakładała jedną nogę na drugą i malowała sobie paznokcie u nóg. Dla Wojtka było to coś magicznego. Nie patrzył jednak na jej cipkę, ale na jej piersi, które delikatnie, swobodnie zwisały nad jej nogami. Te kadry podobały mu się najbardziej. Lubił także oglądać, jak jego siostra goliła swoją cipkę. Niekiedy – pozwalała sobie na zostawienie jakiegoś paska włosków łonowych czy też zostawienie kępki włosków tuż nad swoją cipką. Niekiedy – te włosy łonowe, które zostawiała, farbowała. Zazwyczaj na czerwono, ale też czasami używała innych kolorów. Zastanawiał się tylko dla kogo to robi. Miał się o tym przekonać już niedługo.

Zdjęcia erotyczne - wydepilowwana cipka
Zdjęcia erotyczne – wydepilowwana cipka

Siostra demonem seksu

Siostra rzadko kogoś zapraszała do domu. Jednak cierpliwość brata została wynagrodzona. Na jednym z nagrań, gdy nikogo nie było w domu, siostra przyszła do domu z jakimś chłopakiem. Niemal natychmiast, gdy weszli do jej pokoju, zaczęli się intensywnie całować. Gdyby tylko rodzicie, surowi, mocno wierzący, się dowiedzieli, miałaby szlaban do końca życia! Zresztą – miałaby kłopoty nawet za to, że sama robiła sobie dobrze, za wyjście z domu w zbyt krótkiej spódniczce… Dla ich rodziców to był grzech ciężki. W trakcie namiętnego pocałunku, rozbierali się szybko, wręcz zrywali z siebie ubrania. Gdy już byli nadzy, chłopak położył się na łóżku, a siostra Wojtka dosiadła go niczym rumaka. Poruszała się w górę i w dół, ruszając przy tym zmysłowo biodrami. Od razu widoczne było, że nie robi tego po raz pierwszy. Jej chłopak w tym czasie pieścił jej piersi. Wojtek nie był jednak do końca pewny, czy były to pieszczoty, czy trzymanie jego siostry, by nie zsunęła się z jego penisa. Po pewnym czasie siostra zeszła ze swojego partnera seksualnego. Chwilę odpoczęli i tym razem ułożyli się w pozycji 69. Gdy on robił jej minetę, ona z dużym doświadczeniem zajmowała się jego członkiem. Wojtek był pod wrażeniem, jak głęboko potrafi włożyć go sobie do buzi. Gdy już myślał, że tak zakończą się ich igraszki, jego siostra zeszła ze swojego chłopaka, położyła się na plecach, a jej partner wszedł w jej cipkę. Brat nawet nie zauważył, kiedy jej cipka została zalana spermą, bo zapatrzył się na jej piersi – ruszały się w rytm posunięć. Nie zauważył też, kiedy on wyciągnął swojego penisa ze spodni i kiedy zaczął się masturbować. Zauważył za to swój wytrysk, bo sperma ochlapała jego spodnie.

Damski wieczór u podglądanej siostry

Od czasu do czasu do siostry Wojtka przychodziły nocować jej koleżanki. Brat miał jednak pecha – zawsze któraś z dziewczyn albo przestawiała misia, albo czymś przysłaniały mu widok. Za którymś jednak razem – udało mu się podglądać siostrę i jej trzy koleżanki podczas babskiego wieczoru. Mało tego, mógł to śledzić na żywo.

Zdjęcia erotyczne - pupa
Zdjęcia erotyczne – pupa

Najpierw jednak został wystawiony na próbę – przez dłuższy czas nie działo się nic niezwykłego. Dziewczyny rozmawiały, oglądały jakiś romantyczny film. Wydarzenia jednak przyspieszyły zaraz po filmie, który widocznie nastroił je odpowiednio. Dziewczyny najpierw rozebrały się do samej bielizny, długo o czymś rozmawiały. Wreszcie siostra zgasiła światło i zapaliła świeczki. Zrobiło się bardzo romantycznie i nastrojowo. Choć Wojtek nie mógł dostrzec szczegółów, scena, którą mógł obserwować, nie pozostawała mu złudzeń, co się dzieje. Dziewczyny, jedna po drugiej rozebrały się do naga. Ich nagie ciała oświetlało tylko blade światło świec. Gdy już ostatnia pokazała się w całej swojej okazałości, dziewczyny dobrały się w pary. Jego siostra stanęła za jedną z dziewczyn i na stojąco pieściła jej piersi, brzuch i okolice intymne, omijając jednak cipkę koleżanki. Wreszcie ta odwróciła się. Brat domyślił się, że całują się i wzajemnie pieszczą swoje cipki. Za siostrą i jej partnerką, dwie pozostałe dziewczyny położyły się na łóżku w miłosnym uścisku. Wojtek mógł jedynie domyślać się, jak się zabawiają. I to wystarczyło mu, by jego penis stanął na baczność.