Seksualna osiemnastka w klubie

„Dziś o 19:00 macie być w klubie X. Będzie tam Kamil i wam wszystko wyjaśni” – Pan A. jak zwykle wysłał lakoniczną wiadomość, ale dziewczyny nie zamierzały dopytywać – i tak nie uzyskałyby odpowiedzi. W klubie czekał na nich już Kamil.

– Co mamy tu robić? Podobno ty wszystko wiesz – zapytała Ania.

– Wiem. Odbędzie się tu osiemnastka jakiegoś dzieciaka z technikum. Dziewczyn w szkole mało, więc wynajął was do „obsługi” gości.

– W jakim sensie? – zaniepokoiła się K.

– W takim, jakim myślicie. Chodźcie za mną.

Kamil zaprowadził dziewczyny do wydzielonej części klubu, z osobnymi drzwiami i trzema dużymi, rozłożonymi kanapami, oddzielonymi od siebie zasłonami.

– To będzie nasze biuro na dzisiejszą noc.

– Czyli ty też? – zapytała z politowaniem K.

– No, niestety, ja też. Mamy się rozebrać do naga i czekać na gości. Impreza zaczyna się o 20:00, więc mamy jeszcze trochę czasu. Mamy spełnić ich wszystkie zachcianki, jakiekolwiek dziwne by nie były.

Ciemna strona klubu

Nagie pośladki
Nagie pośladki

Kilka minut po 20:00 do części, w której znajdowali się niewolnicy Pana A. wszedł pierwszy chłopak. Rozejrzał się badawczo. Podszedł najpierw do K. – obejrzał ją ze wszystkich stron, zajrzał jej w cipkę, włożył nawet palec – jakby sprawdzał rozmiar. Ominął Kamila i podszedł do Ani. Rozkazał jej uklęknąć na czworaka i wypiąć pupę. Rozszerzył jej pośladki, a potem poklepał niczym krowę. Rozpiął pasek od spodni, wyciągnął swojego niezbyt okazałego penisa i zanurzył go pomiędzy krągłe pośladki Ani – jego kutas ledwo dotykał jej odbytu. Choć chłopak mocno się starał, nie dał rady wejść głębiej. Niedoświadczenie i podniecenie wzięły jednak górę i już po kilku minutach spuścił się obficie między nimi, a zaraz po nim – jego penis szybko opadł. Chłopak ubrał się i bez słowa wyszedł. Ania wytarła swój tyłek chusteczkami nawilżanymi. Jeśli tylko tacy będą przychodzić, to niewiele się napracuje dzisiejszej nocy. Po kilku minutach od jego wyjścia do Sali weszło dwóch już lekko wstawionych chłopaków. Szybko rozebrali się do naga i podeszli do K. Kazali się jej ułożyć na boku. Jeden z chłopaków położył się za nią, drugi przed nią. Widocznie chcieli zasmakować trójkąta. Ich ruchy były mocno nieporadne. Szarpali K. na wszystkie strony. Raz jeden przyciągał ją do siebie, by w nią wejść mocniej, raz drugi. Po kilkunastu minutach, ten, który leżał za nią, wytrysnął spermą. Teraz ten z przodu mógł się bardziej skupić – miał K. tylko dla siebie. I tyle mu wystarczyło, by i on po kilku minutach doszedł.

Seks oralny z niedoświadczonym chłopakiem

W tym samym czasie do Ani podszedł chłopak w typie kujona. Położył się na plecach i grzecznie poprosił o zrobienie mu loda. Widać było, że to jego pierwszy raz. Był nad wyraz grzeczny, uprzejmy. Ania zdjęła mu spodnie i majtki. Najpierw ręką doprowadziła go do wzwodu, a gdy już jego penis jako tako stał, wzięła go do ust. Niestety, kutas co chwila mu opadał, za co ten chłopak przepraszał i zwalał wszystko na swoje niedoświadczenie i stres. Parę razy nawet zaproponował, by Ania już się nie męczyła, ale ta nie dawała za wygraną. Gdy dziewczyna uklęknęła nad nim, jak do pozycji 69 i wypięła się, aby dosięgnąć do jego przyrodzenia, jego kutas natychmiast zrobił się sztywny. Ania domyśliła się, że to dlatego, że na wysokości jego twarzy jest jej cipka. Przylgnęła nią do jego twarzy. Gdy ona robiła mu dobrze ustami, chłopak zaczął nieśmiało ją lizać. Nie minęło kilka minut, a Ania miała buzię pełną jego spermy.

Seks w pozycji 69
Seks oralny w pozycji 69

Nudził się tylko Kamil. Gdy dziewczyny były zajęte, do jego kanapy podszedł umięśniony, silny chłopak. Był typem sportowca.

Jak to jest przelecieć geja?

– Zawsze chciałem sprawdzić, jak to jest przelecieć geja.

Kamil już chciał powiedzieć, że nie jest gejem, ale odpuścił sobie.

– Jak mam ci się położyć? – zapytał.

– Nie wiem. Skąd mam wiedzieć. Może zaczniemy od pozycji na boku?

Kamil położył się według życzenia swojego gościa. Chłopak rozebrał się i położył za nim. Nałożył na swojego penisa żel nawilżający, palcem sprawdził, gdzie znajduje się odbyt chłopaka i wszedł w niego całą siłą. Ciasna dupka Kamila sprawiała mu przyjemność, a największą, gdy Kamil zaciskał pośladki, licząc, że ten w ten sposób szybciej dojdzie. Nagle chłopak chwycił go za penisa i zaczął nim energicznie poruszać. Nagle ścisnął mocno jądra Kamila, a jego penis przestał się poruszać. Po kilku mocniejszych pchnięciach, Kamil poczuł jak jego tyłek wypełnia ciepła ciecz.

Seks analny
Seks analny

– Nikomu ani słowa. – powiedział chłopak i wyszedł.

To nie był jedyny gość Kamila tego wieczoru. Przyszedł też chłopak, który chciał, by zrobić mu loda. Był też jeden, który chciał, by to Kamil go przeleciał. Miał dokładnie wygolone łono i jądra, zadbaną, dopracowaną fryzurę, zgodną z najnowszymi trendami mody. Kamil musiał też przyznać, że pachniał markowymi perfumami, a jego ubrania – były może nie tyle najdroższe, co bardzo stylowe.

– Nie jestem homoseksualistą, nie mam doświadczenia – zaczął Kamil. Uznał, że lepiej będzie zagrać w otwarte karty.

– Nie przeszkadza mi to – odparł chłopak.

Raz pasywnie, raz aktywnie…

Kamil wziął żel intymny na ręce. Delikatnie wsunął dłoń między pośladki chłopaka i rozprowadził go równomiernie. Potem wziął jeszcze trochę i wraz z jednym palcem, nawilżył mu odbyt. Jego penis wszedł bardzo gładko. Nie czuł żadnego oporu przy wkładaniu go. Ręką sięgnął do jąder chłopaka. Ugniatał je, przekładał między palcami, raz mocniej, raz słabiej. Po kilku minutach chwycił go za kutasa. I tak, jak masturbował siebie, tak teraz zajmował się penisem chłopaczka, nie przestawał przy tym go posuwać. Kamil czuł, że te pieszczoty sprawiają przyjemność jego gościowi. Obaj doszli niemal jednocześnie. Po wszystkim chłopak wstał i zamiast się ubrać, poszedł do K. Zawołał także Anię. Jednej rozkazał wylizać pośladki i odbyt od spermy Kamila, a drugiej – pozbyć się ustami resztek spermy ze swojego penisa. Po wszystkim wrócił jeszcze do niewolnika Pana A. i na kartce dał mu swój numer.

– Tak na wszelki wypadek – powiedział.

Zabawa na cztery cipki albo osiem piersi…

Im osiemnastka bardziej się rozkręcała, tym przychodzili coraz bardziej nawaleni, coraz bardziej nachalni i coraz brutalniejsi chłopacy. W większości przypadków mieli problem, by osiągnąć wzwód. Coś ok. drugiej w nocy, do Ani przyszły dwie dziewczyny. Ich życzeniem było to, aby K. dołączyła do nich i w dwie pary się wzajemnie pieściły i całowały. K. usiadła obok Ani i dziewczyn. Po krótkiej, krępującej ciszy, K. zbliżyła swoje usta do ust Ani. Nieśmiało ją pocałowała, a Ania odwzajemniła pocałunek. Po chwili dziewczyny utonęły w namiętnym pocałunku. Imprezowiczki szybko do  nich dołączyły. Całując się zdejmowały z siebie pospiesznie ubrania. Gdy były już całkiem nagie, coraz śmielej, naśladując niewolnice Pana A., pieściły swoje młode piersi. Były już mocne napalone, gdy jedna z nich sięgnęła ręką do cipki drugiej. Po chwili robiły sobie nawzajem dobrze palcami. Kamil, który się już od kilkunastu minut nudził, zerknął zza zasłony. Cztery nagie dziewczyny, w tym dwie, zapewne jeszcze nastolatki, zajęte były intensywnymi pieszczotami. Jego penis na nowo powstał. Gdy dziewczyny doprowadziły się do orgazmu, zawstydzone szybko się ubrały i wyszły. To były ostatnie osoby, które musieli tego dnia obsłużyć.