Sklep Pana A.: Przeżyj wirtualną przygodę z Twoim Panem A.

Miło mi poinformować, że wystartowaliśmy z czymś na wzór sklepu. Teraz, za drobną opłatą, możecie poczuć się jak bohaterowie opowiadań erotycznych albo bloga erotycznego – z pełną dyskrecją, w zaciszu swojego domu.

W miarę wzrostu zainteresowania tą ofertą, będzie ona stale udoskonalana i dopasowywana do Waszych potrzeb. Wkrótce również pojawi się też więcej opcji płatności.

Jeśli jesteście zainteresowani wirtualną przygodą z Panem A., to zapraszam do zakupu. Wyobraźcie sobie, że siedzicie sobie po pracy w domu, z rodziną, znajomymi, albo jesteście w galerii handlowej… Nagle otrzymujecie maila lub wiadomość na messengerze z rozkazem od Pana A., by w ciągu kilkunastu minut… Co? Przekonacie się po zakupie i krótkiej wymianie maili/wiadomości. Kiedy? Nie znacie ani dnia, ani godziny (3 rozkazy w tygodniu).

Dalej to już wszystko zależy od Was – będziecie chcieli pokazać tylko Twojemu Panu A. raport z wykonania zadania albo zostawić je tylko dla siebie? Super, dyskrecja gwarantowana. Będziecie chcieli pochwalić się Czytelnikom strony? Pozwolicie na powstanie opowiadania lub wpisu na blogu na podstawie Waszej przygody? W podziękowaniu dostaniecie jeszcze 1 rozkaz gratis.

W przyszłości planujemy również wprowadzenie abonamentu na rozkazy albo zniżki dla stałych bywalców lub bywalczyń.

https://twojpan.pl/produkt/przezyj-wirtualna-przygode-z-twoim-panem-a/