SPA tylko dla wtajemniczonych…

Choć użytkownicy internetu, a nawet naukowcy ciągle spierają się o zdrowotne działanie spermy – a dokładniej – o to, czy ilość mikroelementów rzeczywiście ma jakiś wpływ na nasz organizm, nic nie stoi na przeszkodzie, aby puścić wodze fantazji i uznać je za pewnik, o czym pewnie marzy większość mężczyzn. Spermę wykorzystuje już przemysł kosmetyczny – podkreślając jej wartości przeciwzmarszczkowe. Niestety, kosmetyki na bazie naturalnej spermy są bardzo drogie i nie są dostępne na każdą kieszeń. Rzecz jasna, prócz spermy, zawierają one także inne substancje. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby na własnej skórze wypróbować ten dostępny niemal na każdym kroku składnik, jakim jest sperma.  Po tym wstępie, Twój Pan A. zaprasza Was do lektury opowiadania erotycznego i odwiedzenia pewnego futurystycznego SPA…T

Tylko dla wybrańców

Reklamy tego SPA nie znajdziecie w żadnych gazetach, nie znajdziecie opinii o nim na Facebooku. Nie ma go na mapach Google. Podobno to, co nie istnieje w sieci, nie istnieje w ogóle – jednak przykład tego niezwykłego SPA pokazuje, że od tej reguły są wyjątki. SPA nie narzeka na brak chętnych do korzystania z jego usług. Jak się o nim dowiedzieć? Nie dowiesz się o nim od koleżanki. Musisz sobie zasłużyć na zaproszenie do niego. Czym? To już tajemnica firmy.  To nie ty szukasz tego SPA, to SPA szuka ciebie. Nicoli udało się to, choć do teraz nie wie, dlaczego właśnie ona. Choć długo się wahała, zdecydowała się skorzystać z usług tego SPA – ciekawość zwyciężyła…

Zaproszenie do SPA

Gdy Nicola wieczorem wróciła z uczelni, w jej skrzynce leżała niepozorna koperta. W środku znalazła list przewodni, ulotkę z ofertą i kupon na darmowy weekend w SPA. Autor listu przedstawiał pozytywny wpływ spermy na cerę, w tym też na włosy, zapewniał, że pozyskują ją tylko i wyłącznie od sprawdzonych dawców, szczegółowo wyselekcjonowanych, przebadanych i prowadzących odpowiednią dietę, która te właściwości ma potęgować. Żadnych danych typu mail, telefon, strona www, nie było nawet adresu, a jedynie koperta zwrotna, zaadresowana na jakąś skrzynkę pocztową. Nicola chciała sobie to SPA wygooglować – jednak w sieci nic nie znalazła. Na ulotce znalazła listę usług, jakie świadczyła ta firma. Katalog był bardzo długi. Nicolę zaintrygowało kilka pozycji: kuracja spermą na włosy, kuracja spermą na cerę twarzy, kuracja spermą ujędrniająca biust oraz – nawilżanie spermą przesuszonych innych partii ciała. Na ulotce była też informacja jak skorzystać z zaproszenia – należało odesłać kopertę zwrotną, posługując się jedynie numerem klienta, wraz ze wskazaniem daty – pełna anonimowość. Nicola bardzo się wahała. Obawiała się trochę, czy nie trafi do burdelu w Niemczech albo nie zmuszą jej do prostytucji. Z drugiej jednak strony – była bardzo ciekawa tego miejsca. Po kilku dniach przemyśleń, postanowiła skorzystać z darmowej oferty.

Rzuć okiem też na piękne nastolatki na seksnastki.pl

Przyjazd i zwiedzanie niezwykłego SPA

W wyznaczonym dniu, pod dom Nicoli podjechała limuzyna z szoferem. Wbrew pozorom, uspokoiło ją to – przecież nikt nie będzie wywoził ją do Niemiec tak charakterystycznym samochodem. Szofer nie był zbyt rozmowny. Przez przyciemniane szyby niewiele widziała – nie wiedziała gdzie jedzie. Po kilku godzinach jazdy, samochód zatrzymał się przed jakimś budynkiem. Nicola zauważyła, że była gdzieś w górach. SPA z zewnątrz nie wyglądało zbyt okazale – ot, zwykły, górski hotel, taki jak każdy inny. Gdy weszła do środka, zanim cokolwiek zdążyła powiedzieć, recepcjonistka przywitała ją i zaproponowała, że ją oprowadzi. Najpierw pokazała Nicoli jej pokój, gdzie mogła zostawić walizkę. Potem pokazała jej stołówkę – kręciło się w niej kilkanaście osób. Choć były to głównie kobiety – w bardzo różnym wieku, przewijali się też mężczyźni – starannie ubrani. Nicoli wydawało się, że zauważyła nawet jedną lub dwie pary gejów. Recepcjonistka wyjaśniła jej, że zapraszają do siebie osoby o różnych orientacjach seksualnych – od heteroseksualnych, poprzez homoseksualnych czy nawet transpłciowych. Przyznała również, że najmniejszy odsetek gości stanowią heteroseksualni mężczyźni, ale oni za to świetnie sprawdzają się jako dawcy nasienia. Powtórzyła też to, co już Nicola wyczytała w liście z zaproszeniem – o najwyższej jakości ich spermy. Zresztą – wkrótce Nicola miała sama o tym się przekonać, bo właśnie weszli na wielką salę. Wyglądała niczym świetlica, choć jej standard był naprawdę wysoki. Znajdowało się tam ok. 10 mężczyzn – każdy z nich wysportowany, przystojny, z sześciopakiem na klacie. Skąd Nicola to wiedziała? Wszyscy byli nadzy. Gdy tylko zobaczyli, że Nicola wraz z recepcjonistką weszły, wszyscy ustawili się w szeregu, na baczność. Recepcjonistka wyjaśniła, że takich sal mają kilka, a to są dawcy nasienia. Potem pokaże jej katalog dawców – może wybrać sobie jednego lub kilku, którzy zadbają o jej cerę. Może również zdać się na personel SPA i nie wybierać nikogo. Dziewczyny weszły także do pokoju zabiegowego. Był pusty. Recepcjonistka wyjaśniła, że są dwie możliwości aplikacji spermy –zawsze nakłada ją ich kosmetyczka, ale może to zrobić z pojemniczka, lub bezpośrednio od dawcy.

Kawa z mlekiem

Gdy Nicola skończyła zapoznawać się ze SPA, recepcjonistka zaprosiła ją do kawiarni, gdzie przy kawie mogłaby przejrzeć katalogi z ich dawcami spermy. Gdy usiadła przy stoliku, podszedł do niej nagi kelner. Zapytał o to, czego się napije. Nicola poprosiła o kawę z mlekiem. Kelner podał jej menu – prócz zwykłych pozycji, była tam także „kawa ze specjalnym mleczkiem” – Nicola domyślała się, co to za mleczko. Kelner zapytał tylko, czy to mleczko wlać bezpośrednio do kawy czy może życzy sobie do stolika. Dziewczyna wybrała tą drugą opcję. Gdy zajęta była przeglądaniem katalogów, po kilku minutach kelner przyniósł jej kawę. Wraz z nim, przy stoliku stał również drugi, nagi mężczyzna. Kelner postawił filiżankę z kawą na stoliku. Założył jedwabne rękawiczki, a dawca mleczka założył ręce za plecami. Stał wyprostowany i patrzył gdzieś w dal. Kelner kilkoma szybkimi ruchami doprowadził go do wzwodu. Po kolejnych kilku minutach, gdy już zbliżał się do wytrysku, przesunął delikatnie filiżankę z kawą, tak aby była tuż pod członkiem. Kelner jednak nie doprowadził jednak młodego mężczyzny od razu do wytrysku. W pewnym momencie przerwał masturbację i zaczął masować intensywnie jego jądra. W pewnym momencie, zamiast wielkiego wystrzału, cumshota, sperma delikatnie zaczęła wyciekać z penisa, wprost do filiżanki z kawą. Po wszystkim, kelner wytarł dokładnie penisa. Przeprosił, że musiała tyle czekać. Zapytał jeszcze tylko, czy tyle mleczka wystarczy, a gdy Nicola, lekko zawstydzona, potwierdziła, obaj się oddalili. Nicola nie wyczuła smaku spermy w kawie.

Pierwszy zabieg ze spermą

Nicola wybrała kilku mężczyzn z katalogu. Był wśród nich jeden czarnoskóry mężczyzna, jeden gej, jeden, który z wyglądu przypominał jej Dawida Beckhama i dwóch, całkiem młodych, osiemnastolatków. Jako pierwszy zabieg, wybrała maseczkę na włosy. Ze względu na to, że miała długie włosy, kosmetyczka stwierdziła, że najlepiej będzie skorzystać z dwóch dawek. Nicola zdecydowała się na jednego osiemnastolatka i czarnoskórego. Wybrała również opcję aplikacji bezpośrednio od dawcy. Dziewczyna usiadła na fotelu fryzjerskim, takim, jaki używają fryzjerki do mycia głowy swoim klientkom. Do gabinetu weszli wybrani przez nią dawcy. Nicola od razu zauważyła, że czarnoskóry mężczyzna ma bardzo dużego i grubego członka. Osiemnastolatek wyglądał przy nim bardzo mizernie. Obaj stanęli za zlewem. Nicola odchyliła głowę. Kosmetyczka najpierw wybrała czarnoskórego – stwierdziła, że wytrysk spermy będzie obfitszy i zdecydowanie lepiej nada się na początek, a od białego mężczyzny – pobierze spermę na końcówki. Założyła rękawiczki i zaczęła ręką robić mu dobrze. Stał on dokładnie tak samo, jak dawca mleczka do kawy. Ręce miał założone z tyłu. Nicola nie zauważyła nawet, kiedy doszedł. Kosmetyczka sprawnie skierowała spermę na jej włosy i dokładnie rozprowadziła je po jej włosach. To samo zrobiła ze spermą młodszego chłopaka. Po wszystkim, zaleciła takie zabiegi przez cały weekend, a w domu – przynajmniej raz w tygodniu. Poleciła również, by po aplikacji – umyć głowę tak po godzinie.

Inne zabiegi ze spermąI

Nicola w podobny sposób skorzystała z zabiegu na piersi i na swoje suche pięty. Miała duże opory, by skorzystać z zabiegu na twarz. Żal jej jednak było nie skorzystać, przepuścić taką okazję. Zdecydowała się jednak w końcu, ale wybrała tym razem aplikację z pojemniczka. Po kilku minutach od nałożenia maseczki Nicola poczuła, jak jej skóra twarzy napina się. Choć nie spodziewała się takiego efektu, to mogłaby go porównać do działania różnych maseczek, które często kupowała w drogeriach.Pożegnanie ze SPA, ale czy też pożegnanie z zabiegami ze spermą?

Pożegnanie ze SPA, ale czy też pożegnanie z zabiegami ze spermą?

Nicoli trudno było ocenić, na ile pobyt w SPA z zabiegami ze spermą wpłynęły na jej cerę i włosy. Był to zbyt krótki czas. Wiadomo – dbanie o urodę wymaga czasu i systematyczności. Zdecydowała jednak, że będzie kontynuowała te zabiegi również w domu. Tylko czy znajdzie dawców spermy, którzy poza wytryskiem, nie będą chcieli , w zamian lub przed, seksu?