Wytrysk na piersi

K. rozebrała się, położyła na łóżko i czekała na męża. Gdy ten w końcu przyszedł do domu, był mocno zaskoczony. Nie sypiali ze sobą od miesięcy, a teraz to K. inicjuje zbliżenie. Na dodatek wysłała mu swoje nagie zdjęcie i ogoliła swoją cipkę. Był tym tak nakręcony, że nie w głowie mu była bliższa analiza.

Najlepsze wytryski na polskie dziewczyny znajdziesz na https://polskie-aktorki-porno.pl/strony/filmy/numer-strony/3

Gdy brał prysznic, K. otrzymała kolejną wiadomość: „Połóż komórkę tak, bym miał widok na twoją twarz”. K. musiała chwile pokombinować, jak to zrobić, by po pierwsze, wykonać zadanie Pana A., a przy tym – nie wzbudzić podejrzeń męża. W końcu położyła komórkę na półkę nad łóżkiem, z wysuniętym obiektywem kamerki.

– Już jestem, kochanie – mąż właśnie wszedł do pokoju. Był nago, a jego penis sterczał.

Zbliżył się do niej i całując, pieścił jej piersi. Gdy jej sutki stały się twarde, przeniósł swoje usta na nie, liżąc je i ssąc na przemian. Po pewnym czasie wrócił jednak do ust, ale jego ręka powędrowała w okolice jej muszelki… Gładził ją po wewnętrznych stronach ud, jej wzgórek łonowy, omijając jednak szparkę. K. czuła, że jej cipka robi się już mokra. Chciała, by wreszcie włożył w nią swoje palce. Chwyciła jego dłoń w swoją i nakierowała go. Zrozumiał i teraz opuszki jego palców wędrowały po jej wargach sromowych, by po chwili jego palce znalazły się w środku i zaczęły badać wnętrze jej pochwy…

– Wejdź już we mnie – wyszeptała K. – Ale tryśnij na moje piersi…

Nie musiała długo prosić. Mąż wyprostował się na chwilę, zdecydowanym ruchem rąk rozszerzył jej nogi, po czym wbił w nią swojego kutasa. Teraz dwa ciała zaczęły się rytmicznie poruszać, a po pokoju rozchodziło się pojękiwanie raz jednego, raz drugiego. K. nie wie, ile trwała ta chwila, ale nagle jej mąż przerwał, uklęknął nad nią, lekko się pochylił i jego penis znalazł się na wysokości jej piersi. Wykonał jeszcze kilka szybkich ruchów ręką i jego sperma wylądowała na jej piersiach.

Nagle K. oprzytomniała.
– Idę do łazienki się umyć – powiedziała do męża
– Pójdę się ubrać

K. poczekała, aż jej mąż wyjdzie z pokoju, wzięła telefon i wyszła do łazienki. Na piersiach, pomiędzy nimi i na brzuchu była oblepiona białawą, lepką substancją. Zrobiła szybko zdjęcie i wysłała do Pana A.
– Nie miałaś orgazmu – odpisał
– Nie muszę go mieć.
– Nad tym też popracujemy. Umyj się, wyglądasz jak dziwka.

I tak też się czuła. Umyła się, ubrała i wróciła do sypialni.