Opowiadania erotyczneOpowiadania erotyczne Cuckold

Opowiadanie erotyczne o cuckold: Mieszkanie za seks

Małżeństwo szuka nowego mieszkania

Paweł i Asia byli młodym małżeństwem. Po ślubie postanowili zamieszkać z rodzicami, a w tym czasie – zarobić na wkład własny do kredytu hipotecznego. Niestety, narastające konflikty z teściami, sprawiły, że musieli zweryfikować swoje plany.

Po jednej z wielu kłótni o jakiś drobiazg, postanowili, że muszą się jak najszybciej wyprowadzić. Obdzwonili przyjaciół, znajomych w poszukiwaniu kogoś, kto ich przyjmie pod swój dach do czasu, aż nie wynajmą czegoś dla siebie. Zgodziło się kilku znajomych, jednak każdy z nich postawił swój warunek – dopłatę do czynszu w postaci seksu z właścicielem mieszkania, kiedy ten będzie miał na to ochotę… Para długo rozmawiała na ten temat, czy ich młody związek przetrwa taką próbę, czy to dobry pomysł, by w zamian za spokój od rodziców, jedno z nich miałoby zdradzać tą drugą osobę, za przyzwoleniem i zgodą. Jednak kolejna afera z teściową, skutecznie ich przekonała, ze w tym domu i tak nie mają żadnego życia, a dzięki temu eksperymentowi – albo się rozstaną, albo ich związek się scementuje.

A oto lista seks opowiadań – wspólny wstęp, różne scenariusze zdrady kontrolowanej…

Wraz z dodawaniem kolejnych opowiadań – będziemy dodawać w tym temacie linki do nich.

Opowiadanie erotyczne o cuckold: Zdrada kontrolowana z lesbijką

Paweł zadzwonił do swojej koleżanki z pracy – dobrze im się współpracowało, wiedział również, że ma warunki, aby ich przyjąć, bo mieszkała sama. Nie wiedział jednak, że postawi im pewne warunki.

– Wiesz, że jestem lesbijką?

– Wiem, ale nie ma to nic do rzeczy, na gwałt poszukujemy mieszkania.

– Mam jeden warunek.

– Jaki?

– Twoja żona jest atrakcyjną kobietą, więc w zamian za mieszkanie u mnie, od czasu do czasu liczę na seks z nią.

– Ale ona jest heteroseksualna. Nigdy nie uprawiała seksu, nie zabawiała się z lesbijką…

– Ja ją wszystkiego nauczę. To warunek obowiązkowy, bo jeśli będzie u mnie mieszkać, to nie będzie wypadało mi zapraszać do siebie innych lesbijek, bo będzie to niezręczne. To jest mój jedyny warunek, oprócz rzecz jasna tego, że dorzucacie się do czynszu.

– No co ty wygadujesz?

– Zdania nie zmienię. Coś mi się chyba należy za dobre serce, co?

– Oddzwonię do ciebie, muszę pogadać z Aśką…

Dalszą część opowiadania przeczytasz tutaj: Opowiadanie erotyczne o cuckold: Zdrada kontrolowana z lesbijką

Opowiadanie erotyczne o cuckold: Zdrada kontrolowana z gejem

Asia wzięła telefon do ręki. Na liście swoich kontaktów znalazła Alana  – kolegę ze studiów, miał bardzo duży dom pod miastem z kilkoma pokojami dla gości. Pokrótce przedstawiła mu sytuację, prosząc go o zgodę…

– Wiesz, nie wiem czy wypad.

– Ale co tobie szkodzi? Zapłacimy Tobie.

– Nie chodzi o pieniądze.

– To o co?

– Pewnie mój styl życia będzie wam przeszkadzał. Może nie tobie, ale twojemu mężowi.

– Jaki styl życia?

– Jestem gejem, mam swoje potrzeby. Nie lubię, jak zapraszając do swojego domu jakiegoś kochanka, kręci się po nim inny mężczyzna. Robi się wtedy niezręcznie. Ciebie mogę przyjąć od razu. Z Pawłem może być problem.

– Nie da się tego jakoś pogodzić? Może będziemy w tym czasie wychodzić z domu?

– I co, będziecie wracać nad ranem? A może… A nie, to bez sensu…

– Co? Jaki masz pomysł?

– A może na czas pobytu u Was to Paweł by został moim kochankiem? Niezłe ciacho z niego…

Asię zamurowało… Jedyna odpowiedź, jaka przyszła jej do głowy to taka, że musi porozmawiać z mężem i oddzwoni.

Dalszą część opowiadania przeczytasz tutaj: Opowiadanie erotyczne o cuckold: Zdrada kontrolowana z gejem

Opowiadanie erotyczne o cuckold: Zdrada kontrolowana z bratem męża

Paweł długo opierał się przed telefonem do brata. Wiedział, że to wolny duch, że ma szalone pomysły, ale uważał, że jeszcze nie dorósł do swojego wieku. Jednak sytuacja w domu stawała się nie do zniesienia. Wiedział też, że bratu też kiedyś podobała się Aśka i razem o nią rywalizowali. Gdy poprosił go możliwość zamieszkania pary z nim, ten od razu postawił jeden warunek – na czas ich pobytu u niego, żona Pawła będzie udawała jego żonę. Ze wszystkimi tego konsekwencjami, jak spanie z nim. Małżeństwo nie miało jednak innego wyjścia, jak zgodzić się na niemoralną propozycję.

Dalszą część opowiadania przeczytasz tutaj: Opowiadanie erotyczne o cuckold: Zdrada kontrolowana z bratem męża

Opowiadanie erotyczne o cuckold: Zdrada kontrolowana z siostrą żony

– Cześć, siostra, jest pilna sprawa… – Aśka miała bardzo dobre relacje z siostrą, więc bez ogródek mogła powiedzieć jej wprost, o co chodzi. Obawiała się tylko, że jej siostra, która potrafiła sobie owinąć każdego faceta wokół palca, owinie sobie też jej męża. Poruszyła ten temat w rozmowie z nią. Odpowiedź, jaką otrzymała, zwaliła ją z nóg.

– Podzielimy się Pawłem. Ty będziesz miała go od poniedziałku do piątku, a ja – w weekendy. Nie będziesz musiała się obawiać, że ci go odbiję. Czysty układ – seks w weekendy, reszta tygodnia jest twój. Mam swoje potrzeby, siora, a po co mam szukać towaru na mieście, jeśli będę miała na miejscu. Daj znać, czy się zgadzasz, bo pewnie Pawłowi taki układ będzie pasował, co nie? Piłeczka jest po Twojej stronie. Zgadzasz się – możecie się pakować i zamieszkać u mnie jeszcze dziś.

Dalszą część opowiadania przeczytasz tutaj: Opowiadanie erotyczne o cuckold: Zdrada kontrolowana z siostrą żony

Opowiadanie erotyczne o BDSM: Mieszkanie za uległość młodego małżeństwa

Będąc pod ścianą, Paweł zaczął szukać ogłoszeń o wynajęciu mieszkań. W małej miejscowości, nie ma ich zbyt wiele, a przeprowadzka do dużego miasta nie wchodziła w grę, ze względu na ich pracę. W końcu znalazł jedno, bardzo atrakcyjne cenowo. Aż za bardzo atrakcyjne. Umówili się na obejrzenie mieszkania. Nic nie wzbudziło ich podejrzeń, oprócz tej ceny.

Paweł postanowił zapytać wprost:

– Dlaczego tak tanio? Przecież takie mieszkania na wynajem są dużo droższe.

– Bo dopłacacie do niego w naturze.

– Co? O czym Pan mówi?! – oburzyli się niemal jednocześnie.

– Prosty układ. Płacicie mi mniej, ale za to – raz w tygodniu przyjeżdżam i robimy sobie sesję BDSM – na kilka godzin zamieniacie się w moich niewolników, pozwalacie sobą pomiatać, rozkazywać sobie.

Małżeństwo musiało się zastanowić. Na ceny rynkowe nie było ich stać, z drugiej jednak strony – oznaczało to, że raz na jakiś czas musieliby spełniać fantazje właściciela o posiadaniu własnych niewolników. Kto wie, co siedzi w jego głowie…

Dalszą część opowiadania przeczytasz tutaj: Opowiadanie erotyczne o BDSM: Mieszkanie za uległość młodego małżeństwa

Opowiadanie erotyczne o BDSM: Mieszkanie za dominację nad właścicielem

Na wyświetlaczu Asi wyświetlił się nieznany numer. Przez chwilę wahała się, czy odebrać. W końcu nacisnęła na zieloną słuchawkę:

– Dzień dobry, Marcin z tej strony, wiem od naszego wspólnego znajomego, że szukacie Państwo mieszkania. Ja mogę Was przyjąć do siebie, nie będziecie musieli mi nic płacić, mam tylko jedno życzenie…

– Dziękuję za propozycję, a czy mogę poznać to życzenie?

– Otóż, nie będę owijał w bawełną. Mam taki fetysz… Podnieca mnie BDSM, uległość i dominacja. Rzecz jasna, to ja będę tym uległym. Chciałbym na ten czas stać się Waszym niewolnikiem. Czy jest taka możliwość?

– Wie pan, to dość zaskakujące… Muszę to omówić z mężem. Oddzwonimy do Pana.

Dalszą część opowiadania przeczytasz tutaj: Opowiadanie erotyczne o BDSM: Mieszkanie za dominację nad właścicielem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *