Opowiadania erotyczneOpowiadania erotyczne Cuckold

Opowiadanie erotyczne o cuckold: Zdrada kontrolowana z lesbijką

Wstęp do tej seks historii znajdziesz tutaj: Opowiadanie erotyczne o cuckold: Mieszkanie za seks

Młode małżeństwo było tak zdesperowane, że Asia czuła, że nie ma wyjścia, że musi się zgodzić na propozycję koleżanki z pracy jej męża. Dość szybko się spakowali i nie mówiąc nic pozostałym domownikom, wyprowadzili się od rodziców.

Drzwi otwarła im dziewczyna ubrana tylko w wyciągniętą koszulkę. Sięgała jej do połowy pośladków, nie miała na sobie majtek. Zarys sutków na jej koszulce zdradzał również, że nie miała na sobie stanika.

– O, fajnie, że już jesteście. Zaraz wam pokaże mieszkanie. Czujcie się jak u siebie w domu. Mam nadzieję, że powiedziałeś Asi o moich warunkach? – zapytała Pawła

– Tak. Zgodziła się i dlatego tu jesteśmy – Asia zaczerwieniła się i speszyła. Nie umknęło to uwadze Monice.

– Nic się nie bój, kiedyś musi być ten pierwszy raz. Jak się już rozpakujecie, zadomowicie, to zapraszam was do kuchni na kawę, a wieczorem – do mojego pokoju.

– Ja tez mogę przyjść? – -zapytał Paweł

– Ty co najwyżej, możesz sobie zwalić w łazience – zaśmiała się Monika – Nie musisz nas pilnować, Aśka ze mną na pewno w ciążę nie zajdzie.

Pierwsze lesbijskie doświadczenie

Przed pójściem do pokoju Moniki, Aśka wzięła szybki prysznic. Nie bardzo wiedziała, jak się ubrać, czego się spodziewać. Postanowiła pójść w piżamie. Zapukała nieśmiało do drzwi lesbijki.

– Wchodź śmiało.

W pokoju panował półmrok, rozświetlały go jedynie paląca się na stoliku świeczka. Monika siedziała na łóżku. Na sobie miała tylko satynowy szlafrok. Ręką pokazała Aśce miejsce obok siebie. Dziewczyna usiadła niepewnie, schowała złożone ręce między swoje uda.

– Słyszałam od Pawła, że ty jeszcze nigdy nie kochałaś się z lesbijką. Prawda to?

– Prawda – Asia odpowiadała cicho i niepewnie.

– Nie bój się. Krzywda się tobie nie stanie. Musisz tylko przełamać wstyd. Wiem, że to nie łatwe, ale możliwe.

Po tych słowach, Monika wstała i zsunęła z siebie szlafrok. Stała nago przed Asią. Ukradkiem, Asia zerkała na ciało lesbijki. W tym świetle było w nim coś magicznego, tajemniczego, ale też – zakazanego…

– Śmiało, dotknij – zachęcała.

Asia nieśmiało wyciągnęła swoją rękę. Delikatnie dotknęła uda dziewczyny. Przez chwilę gładziła je, ledwo dotykając. Monika dała jej znak, by wstała. Dziewczyny stały naprzeciwko siebie, patrząc sobie w oczy – lesbijka z pewnością siebie, Asia – zawstydzona. Monika chwyciła dziewczynę za ręce i przesunęła w kierunku swoich piersi. Swoje ręce włożyła pod koszulkę od piżamy Asi i także chwyciła ją za piersi.

– Naśladuj mnie…

Monika delikatnie masowała piersi i sutki koleżanki, a ona – odwdzięczała się tym samym. Było to ciekawe doświadczenie, całkiem inne niż pieszczoty jej męża. Czuła, jak jej sutki robią się twarde. Sutki Moniki też były już nabrzmiałe.

– Zdejmij górę… – wyszeptała, a Asia posłusznie wykonała polecenie. Dziewczyny dalej się pieściły. Po paru minutach jedna z dłoni lesbijki skierowała się w dół, na jej brzuch, wzgórek łonowy… Po chwili mocno ją przytuliła, piersi dziewczyn przylgnęły do siebie. Asia czuła ciepło jej ciała i swoje mocno bijące serce. Lesbijka zsunęła swojej koleżance spodnie, odsłaniając jej pupę i chwyciła ją mocno za pośladki. Asia zrobiła to samo. Ich usta zbliżały się do siebie, by w końcu połączyć się w dziewiczym pocałunku. Delikatnym nieśmiałym, ale jednak – mocno podniecającym.

Podniecenie narastało powoli…

Asia nie wie, w jaki sposób wylądowali na łóżku, a ich pieszczoty z pośladków i piersi, nagle przeszły na ich cipki. Obie były już mokre. Badały palcami swoje pochwy i zakamarki cipek. Delikatnie, bez pospiechu, z namaszczeniem. Podniecenie narastało powoli…

W pewnym momencie Monika przerwała pieszczoty.

– Uprawiacie seks oralny? – zapytała bez ogródek.

– Czasami – odpowiedziała zaskoczona dziewczyna.

– To będziesz miała porównanie.

Seks z lesbijką w pozycji 69

Po tych słowach, dziewczyny ułożyły się w pozycji 69. Lesbijka była na górze. Asia rozszerzyła nogi. Przez chwilę Monika delikatnie całowała i lizała jej wargi sromowe. Nie spieszyła się, by wejść do środka, tak, jak to robił jej mąż. Jej kochanka posuwała się jednak głębiej i głębiej, rozgrzewając Asię do czerwoności. Ona sama także poddała się magii chwili i zaczęła zaspokajać oralnie Monikę – tak, jak sama by chciała być zaspakajana. A im bardziej ona była podniecona, tym mocniej lizała jej cipkę. Gdy już była o krok od orgazmu, Monika nagle wstała.

– Napijesz się wina? – zapytała.

– Chętnie – odpowiedziała zdezorientowana Asia.

Gdy Monika usiadła obok niej z lampką wina, wyjaśniła jej, że z orgazmem nie warto się śpieszyć, że im dłużej narasta podniecenie, tym ten orgazm będzie intensywniejszy. I dlatego została lesbijką, bo żaden facet nigdy tego nie zrozumie.

Dziewczyny pogadały przez chwilę o wszystkim i o niczym. Gdy już skończyło się wino w kieliszkach, Monika wstała i podeszła do szuflady. Wyciągnęła podwójne dildo. Położyły się ponownie obok siebie, wkładając te dildo do swoich cipek. Pieściły się, całowały, delikatnie przy tym ruszając swoimi biodrami. Bez pośpiechu, bez presji czasu i orgazmu. A ten – nadszedł po kilkunastu minutach. Był bardzo intensywny, długi i mokry. Ruchy ciała jednej podczas orgazmu, nakręcały orgazm tej drugiej.

Po wszystkim, jeszcze przez chwilę leżały obok siebie, patrząc sobie w oczy i głaskając się po włosach.

– Pójdę już – wyszeptała Asia – Paweł czeka…

– Szkoda, zostań ze mną do rana – zaproponowała Monika

– Nie dziś, ale kiedyś – na pewno. Dajmy sobie czas na przyzwyczajenie się do tej sytuacji i dajmy czas Pawłowi – dziwnie się musi czuć.

Asia wróciła do pokoju, gdzie czekał na nią już Paweł. Siedział w samych bokserkach na łóżku.

– I co? Jak było? – wypytywał swoją żonę o jej pierwsze homoseksualne doświadczenia.

– Nie chcę o tym rozmawiać, ok? Zostaw mnie w spokoju!

Paweł pomyślał, że seks z lesbijką to dla niej ogromny stres. Postanowił spełnić jej życzenie i położył się spać. Tymczasem – Asia musiała zebrać myśli. Była przerażona tym, że to właśnie z lesbijką przeżyła swój największy orgazm. Martwiła się tylko tym, że jej się to bardzo podobało i podświadomie – nie mogła się doczekać kolejnego razu.

Odkrywanie seksualności i pociągu do kobiet

I były one. Co dwa, trzy dni dziewczyny spędzały swój czas w intymnej i gorącej atmosferze. Po każdym seksie z Moniką, Asia nie miała ochoty na seks z facetem. Łapała się nawet na tym, że zmuszała się do seksu z mężem, bo seks z lesbijką dostarczał jej o wiele więcej przyjemności i satysfakcji. Otwierała się też coraz bardziej na swoją seksualność, do tej pory zamkniętą w schemacie kobieta – mężczyzna.

Gdy któregoś dnia dowiedziała się, że Monika ma wolne, postanowiła to wykorzystać. Zwolniła się wcześniej do domu z pracy, by móc być razem z Moniką. Gdy tylko przekroczyła próg mieszkania, niemal rzuciła się na lesbijkę, zrywając z niej ubrania i bieliznę. Ona także nie pozostawała dłużna. Już po chwili obie były nagie. Stały w kuchni i całowały się bardzo namiętnie, pieszcząc swoje cipki. Nie zauważyły, kiedy do mieszkania wrócił mąż Asi.

Mąż podgląda żonę podczas pieszczot z lesbijką

Stał on przez chwilę jak zahipnotyzowany… Nigdy nie widział swojej żony z drugą kobietą, mało tego – nigdy nie widział jej tak zaangażowanej w seks.

– Mogę się dołączyć? – zapytał…

Dziewczyny speszyły się. Asia mrugnęła do Moniki porozumiewawczo.

– Ale na naszych zasadach – my tu rządzimy. Rozbieraj się do naga – rozkazała Monika, a Paweł bardzo szybko zdjął z siebie wszystkie rzeczy. Jego penis już sterczał.

– A teraz – siadaj na krzesło – Asia przejęła inicjatywę.

Upokorzony mąż

Gdy Paweł usiadł, Monika związała mu ręce za oparciem łóżka. Zamiast jednak trójkąta, Paweł mógł tylko obserwować, jak dziewczyny zabawiają się pasem strap-on. Raz jedna go zakładała, raz druga. Śmiały się przy tym bardzo głośno, nie zwracając uwagi na niego. Wreszcie mąż postanowił się odezwać:

– Hej, dziewczyny, a co ze mną?

– A co? Mamy cię przelecieć wielkim, czarnym dildo? – zaśmiała się Asia

– Nie, liczyłem na jakiś seks…

– Przecież powiedziałam tobie, że jedyne co możesz, to sobie zwalić w łazience – zaśmiała się Monika – Mój dom, moje zasady, pamiętasz?

Paweł nic nie odpowiedział. W końcu – sam się na taki układ zgodził. Gdy dziewczyny skończyły zabawę, rozwiązały mężczyznę. Od razu poszedł do łazienki… Jego penis, mimo tego upokorzenia, nadal stał… 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *