Gadżety erotyczne

Akcesoria erotyczne z sex shopu do spankingu

Spanking, czyli dawanie komuś lania, zyskuje coraz więcej zwolenników. Jeśli oboje partnerów akceptuje takie zabawy, spanking może być świetną grą wstępną lub pierwszym krokiem do odważniejszych aktywności, na pograniczu BDSM lub do samego BDSM. Jak w wielu aktywnościach seksualnych tego typu, nie potrzeba od razu lecieć do sex shopu po niezbędne akcesoria do spankingu. Na początku – na pewno wystarczy nam to, co znajduje się w każdym domu i w każdej sypialni.

Domowe przedmioty do spankingu

W historii opisanej na naszych łamach: Opowiadanie erotyczne o spanking: Lanie dla niegrzecznej siostry, brat użył do spankingu paska od spodni i własnej ręki. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie w swoim otoczeniu bardzo wiele przedmiotów, które idealnie nadają się do spankingu. Koniecznie podzielcie się swoimi pomysłami w komentarzu.

A gdy już oboje uznacie, że dawanie komuś lania lub przyjmowanie klapsów, nie tylko na pośladki, sprawia wam przyjemność i podnieca was, podpowiadamy wam, co może urozmaicić zabawę w spanking.

Nie tylko pasek od spodni – pasy do spankingu

Przyznajemy, pasek od spodni także nadaje się do spankingu, ale gdyby tak sprawić komuś lanie na przykład grubym, skórzanym pasem generalskim?

Baty do spankingu

Niemal w każdym sex shopie znajdziemy duży wybór batów – wykonanych z różnych materiałów, o różnej długości czy grubości. Jest w czym wybierać:

Jeśli nie bat, to może pejcz?

Miniaurowy, duży, z rzemykami, skórzany – od koloru do wyboru…

A może packa?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *