Opowiadania erotyczneOpowiadania erotyczne SiostraOpowiadania erotyczne spankingTwój Pan A.

Opowiadanie erotyczne o spanking: Lanie dla niegrzecznej siostry

„Brat, ratuj! Miałam stłuczkę. Starzy mnie zabiją” – sms od siostry nie zdziwił Huberta. Nie była zbyt dobrym kierowcą. Sam bał się z nią jeździć. Odpisał tylko: „Zajmę się tym”. To nie pierwszy raz, gdy miał brać winę na siebie. Zresztą – miał opinię rozrabiaki, więc jeden grzech więcej czy mniej, nie robiło mu większej różnicy. Po chwili zastanowienia dopisał jeszcze: „Odwdzięczysz mi się za to”. W odpowiedzi przeczytał tylko „Zrobię wszystko, co zechcesz”. Fakt, czekała go bura od rodziców, ale niewiele sobie z niej robił. Jednym uchem wpuszczał, drugim wypuszczał i odliczał czas, gdy wreszcie będzie mógł się wyprowadzić z tego domu. Teraz odliczał również czas, gdy jego siostra miała się odwdzięczyć za wzięcie winy na siebie.

Czas na lanie dla siostry

Okazja nadarzyła się niecały tydzień później. Rodzice wieczorem wychodzili do znajomych, a on zostawał sam w domu z siostrą. Hubert, wiedząc, że siostra będzie uczyła się do egzaminu, zmienił swoje plany i tego dnia postanowił nigdzie nie wychodzić. Gdy tylko za rodzicami zamknęły się drzwi, wszedł do pokoju siostry.

– Miałaś mi się odwdzięczyć – powiedział.

– I zrobię to. Ugotować Ci coś? Odebrać Cię z imprezy? Co chcesz? – zapytała Kasia.

– Najpierw to ja Cię ukaram, zamiast rodziców – powiedział, wyciągając pasek od spodni.

Usiadł obok siostry na łóżku. Kilka razy uderzył w nie paskiem.

– Dalej, przekładaj się przez kolano!

Kasia zaśmiała się niepewnie. Nie wiedziała, czy jej brat żartuje, czy też mówi całkiem serio.

– Mam jeszcze Twoje smsy, gdy prosiłaś o rachunek. Kilka kliknięć i lecą do rodziców.

Ten argument był bardzo mocny. W końcu – obiecała bratu, że zrobi wszystko.

– Bądź tylko delikatny. Nie bij mnie tylko za mocno – poprosiła. Wiedziała, że brat nikomu nie da zrobić jej krzywdy i sam jej też nic nie zrobi – Jak się ułożyć?

Spanking pośladków siostry pasem

Hubert zamyślił się. Polecił jej, by ułożyła się na czworaka, co niezwłocznie zrobiła. Hubert przejechał pasem po jej tyłku. Kasia miała na sobie już luźną piżamę. Jednym zdecydowanym ruchem opuścił jej spodnie do kolan.

– Ej! – zaprotestowała, ale po chwili tego pożałowała, bo poczuła na pośladkach mocne uderzenie pasem.

– Miało nie być mocno!

– Ty to powiedziałaś. I na dodatek, powiedziałaś, że zrobisz co zechcę. Więc teraz zamknij się.

Po tych słowach, na tyłek Kaśki wylądowało jeszcze kilka mocnych uderzeń pasem. Każdy z nich zostawił na jej pośladkach lekko czerwone pręgi. Kasia schowała głowę między swoimi ramionami, czekając na kolejne uderzenia. Jednak zamiast nich, poczuła, jak brat lekko rozmasowuje jej krągły tyłeczek.

– Zostań tak, zaraz wracam – i po tych słowach wyszedł z pokoju. Wrócił po kilku minutach z jakąś mrożonką z zamrażalki. Przyłożył je do jej pośladków. Poczuła wielką ulgę, bo ślady po laniu od brata delikatnie ją piekły.

Gdy Hubert jedną ręką przykładał lodowatą paczuszkę do jej tyłka, drugą ręką podwinął jej koszulkę od piżamy, odsłaniając jej piersi.

Klapsy na piersi siostry

– Wstawaj i rozbieraj się do naga! – Kasia nie wstydziła się brata. Wielokrotnie paradowała przed nim w samej bieliźnie czy nawet bez stanika. Jednak jej cipka – była jej i mimo tego, unikała pokazywania jej bratu. W końcu był mężczyzną i nawet w rodzinie obowiązuje coś takiego jak strefa prywatna i intymna. Tym razem, mając w pamięci to, że obiecała, że zrobi dla niego wszystko, rozebrała się do naga.

Hubert stanął przed nią. Przez chwilę trącał jej duże piersi, za każdym razem czekając, aż przestaną się ruszać i wrócą do swojej pozycji wyjściowej. Jednak każdy kolejny dotyk był odrobinę mocniejszy od poprzedniego. Kasia nie wiedziała, co zrobić z rękami. Czy zakrywać swoją cipkę? Czy schować je za plecami? Nie bała się swojego brata – był zdecydowany, ale siła, z jaką uderzał ją po piersiach, nie przekraczała dopuszczalnych granic. Gdy skończył zabawę z jej piersiami, kazał Kaśce połozyć się na łóżku z rozwartymi nogami. Sam uklęknął nad nią, tyłem do niej. Teraz płaską dłonią uderzał w jej cipkę. Każde uderzenie wywoływało reakcję u siostry, w postaci zaciśnięciu ud. Jednak już po chwili – z powrotem je rozszerzała.

Niegrzeczna dziewczynka chce więcej lania

– Na dziś wystarczy. Wychodzę. Wrócę rano – rzucił Hubert i wyszedł. Kasia przez dłuższy czas zbierała myśli. Zastanawiała się, co się właśnie stało. Brat sprawił jej lanie. Wiedziała również, że wiele osób kręci spanking. Czy ją też? Nie umiała się określić. Nie umiała, albo nie chciała. Miała mieszane uczucia. Nie zauważyła nawet, kiedy w trakcie tego myślenia, zaczęła ściskać swoje piersi i ciągnąc się za sutki. Nie zauważyła również, kiedy jej druga ręka znalazła się w jej cipce. Masturbując się, myślała o bracie. Nie, nie że to on się z nią kocha, ale że znowu była niegrzeczną dziewczynkę i należy się jej kara w postaci klapsów…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *