Blog erotyczny

Casting do nagiego domu Wielkiego Brata

„Zgłosicie się dziś na casting. Jedna z telewizji internetowej przymierza się do reality show – nagiego Big Brothera. Tu macie adres”. Ania, Kamil i K. byli zaskoczeni. Sami od czasu do czasu zerkali na transmisję telewizyjną „Big Brother”. Sami też czuli się, tak, jakby każdy ich krok był obserwowany i monitorowany. Nagi Big Brother – owszem, widzieli i słyszeli o nagich scenach w telewizyjnym reality show – dodawały smaczku grzecznym rozmową, pokazywały prawdziwą twarz. Jednak bycie całkiem nagim, przez cały czas trwania programu? Ich dylematy nie miały jednak większego znaczenia. W końcu polecenia Pana A. to rozkaz.

Castingi odbywały się w kilku miejscach w Polsce, w wynajętych salach. Na miejscu zastali kilkudziesięciu innych osób – w każdym wieku, o każdej posturze. Poczuli się trochę pewniej. Najpierw musieli wypełnić ankietę, a potem, stanąć nago na ściance z logo programu. Prócz zdjęć całej sylwetki, fotograf zrobił tez kilka zbliżeń na ich miejsca intymne. Po dwóch godzinach oczekiwania, wreszcie pierwszy z niewolników Pana A. został zaproszony do pokoju, gdzie za stołem, jak przy maturach, siedziało trzech członków komisji. Kazali ponownie się rozebrać. Zadawali mnóstwo pytań. Dokładnie wiedzieli, co odpowiadać – Pan A. ich dokładnie do tego przygotował. Gdy już jury dowiedziała się wszystkiego, co chciała, padło sakramentalne: „Zadzwonimy w ciągu tygodnia, gdy cię wybierzemy”.

Po tygodniu organizatorzy zadzwonili do Ani. Poprosili ją o jeszcze jedno spotkanie. Na miejscu wyjaśnili zasady i regulamin, który będzie obowiązywał w nagim domu Wielkiego Brata. Przede wszystkim – każdy z uczestników, dla bezpieczeństwa, będzie nosił maskę na twarzy. Każda próba gwałtu, molestowania – będzie karana powiadomieniem policji i natychmiastowym opuszczeniem reality show. Za każdy dzień na planie Big Brothera, uczestnicy otrzymają 500 złotych. Reszta zasad – jak w odpowiedniku dla wszystkich. Ania musiała podpisać wszelkie zgody i czekać na dzień startu programu. Nie musiała brać ze sobą nic – w końcu przez cały czas trwania programu ona i 12 innych uczestników będzie nago. Każdy ich krok, nawet w toalecie czy pod prysznicem – będzie puszczany na żywo, a organizatorzy dopełnią wszelkich starań, aby ich tożsamość nie została ujawniona. Ania otrzymała jeszcze kilka dni czasu na wymyślenie sobie pseudonimu, pod którym będzie występowała w programie i czas na wybranie sobie maski. Nie wiedziała, co ją czeka – czy będzie to seks grupowy, czy może jeszcze coś innego? Niebawem miała się o tym przekonać.

Chcielibyście przeczytać o tym, jacy uczestnicy znajdą się w tym reality show? Co wydarzy się w nagim domu Wielkiego Brata? Jakie zadania od Big Brothera otrzymają uczestnicy? Zostawcie komentarz, jak Wy to widzicie. A może znajdzie się ktoś odważny, kto chciałby wykonywać te same zadania, co uczestnicy u siebie w domu i zaistnieć na blogu Twój Pan A.? W takim razie zapraszam do kontaktu przez maila.

Piersi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *