Poradniki erotyczne

Fakty i mity o feromonach

Serdecznie zapraszamy do lektury rozmowy z Wiktorem Koszyckim, ekspertem z Feromony.pl, który w wywiadzie dla TwojPan.pl obala najpopularniejsze mity o feromonach. Podzielcie się koniecznie w komentarzu Waszym zdaniem o feromonach. Jakie macie z nimi doświadczenia? Odczuliście efekt ich działania? Zapraszamy do dyskusji.

Każdy słyszał o feromonach, a mimo to bardzo wiele osób sceptycznie podchodzi do ich kupowania i używania, uważając je wręcz za ściemę. Czy to, co można kupić na Feromony.pl rzeczywiście działa czy to bardziej efekt placebo?

Oczywiście zdarzają się osoby, które podchodzą sceptycznie do tematu feromonów. Wiele niezależnych badań naukowych (których tłumaczenia publikujemy na Feromony.pl) potwierdzają – substancje feromonowe działają i świetnie wpływają na otaczających nas ludzi. Na przykład Androstadienon w sytuacjach intymnych zwiększa podniecenie o 200% w porównaniu do placebo. Estratetraenol natomiast wpływa na postrzeganie stosującej jako bardziej kobiecej. Tego typu badań jest mnóstwo, nie wspominając o ogromnej liczbie zachwyconych Klientów oraz Ekspertów, ale to nie wszystko… Specjalnie dla wyjątkowych sceptyków oferujemy Gwarancję Satysfakcji, dzięki której mogą testować feromony przez 365 dni i jeżeli uznają, że nie działają – zwrócimy im wszystkie pieniądze.

Wielu osobom feromony kojarzą się tylko z podrywaniem, tymczasem Wy oferujecie feromony także na co dzień, do biura, do urzędu – czym się różnią te produkty? Nie wystarczy, że dla kogoś będę atrakcyjny seksualnie?

Preparaty różnią się składem i proporcjami. Konkretne feromony odpowiadają za konkretne reakcje. Adrostenon to feromon mocy i zdecydowania, androstadienon to silny feromon, odpowiadający za pobudzenie seksualne. Jeśli chcemy uwodzić, wybieramy ten produkt, który ma więcej Androstadienonu, na przykład Pheromax lub Unresistible. Jeśli chcemy zbudować pozycję lidera w pracy, wtedy wybieramy produkt z dużą dawką Androstenonu, na przykład BTB lub NPA. Atrakcyjność seksualna nie wszędzie się sprawdza. Proszę sobie wyobrazić, że pracuje Pan w grupie wyłącznie męskiej i chce Pan, by to Pana pomysł został wybrany. Czy zwiększenie atrakcyjności w tym pomoże? W takiej sytuacji potrzebuje Pan wzbudzić zaufanie, aby inny mężczyźni nie odbierali Pana jako konkurencję, ale osobę, na której warto polegać.

Feromony działają na podświadomość. Czy jednak nie jest z nimi tak, jak z cudownymi suplementami diety, które zadziałają, jeśli dodatkowo będziemy się zdrowo odżywiać i uprawiać sport? Odbieramy świat różnymi zmysłami, nie tylko nosem. Feromony nie są magicznym eliksirem, którym wystarczy się popsikać i zrobią za nas wszystko. Feromony to nie magia, ale rzeczywistość. Człowiek jest bardzo złożoną istotą i działa na niego wiele różnych czynników. Feromony pomagają w podkreśleniu naszych atutów, są dopełnieniem naszej osobowości. Jednak cały czas los leży w naszych rękach. Zbudowanie doskonałej atmosfery, świetna prezencja, odpowiednia charyzma – wszystko to jest potrzebne, aby feromony mogły podkreślić naszą osobowość.

Czy na efekt działania feromonów musimy czekać, czy może wystarczy się nimi spryskać i gotowe – od razu będę miał powodzenie u płci przeciwnej i odniosę sukces w pracy?

Feromony docierają do naszych zmysłów niemalże od razu po aplikacji. Co nie znaczy, że kobiety zaczną się na stosującego rzucać bez powodu jak w filmie “Pachnidło”. Tak jak wcześniej wspomniałem – to nie magiczny eliksir. Warto eksperymentować z dawką feromonów i sprawdzać reakcje. Czasami okazuje się, że już pierwsza aplikacja feromonów powoduje, że relacja z daną osobą naglę wchodzi na bardziej seksualny tor, innym razem potrzeba zmniejszenia bądź zwiększenia dawki – wszystko w zależności od osobowości oraz oczekiwań.

Czy wraz z kupionymi u Was feromonami, otrzymam też instrukcję jak i kiedy je stosować, aby osiągnąć najlepszy efekt?

Tak. Do każdego zamówienia dołączamy instrukcję dotyczącą dawkowania i działania każdego z produktów. Chętnie również odpowiadamy na wszelkie nurtujące pytania naszych Klientów poprzez e-mail, Facebook czy też telefonicznie. Z miła chęcią dopasujemy odpowiedniej feromony do potrzeb danej osoby

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *