Opowiadania erotyczneOpowiadania erotyczne BDSMOpowiadania erotyczne Cuckold

Grupowa zemsta byłego partnera

Rozstania nigdy nie są proste. Monika o tym wiedziała, bo parę dni wcześniej zakończyła kilkuletni związek. Nie czuła się temu winna, a wręcz przeciwna – poczuła się wreszcie wolna, cieszyła się, że mocno zazdrosny narzeczony przestanie ją wreszcie kontrolować, sprawdzać jej komórkę, maila, wypytywać o to gdzie idzie, kiedy wróci, z kim rozmawiała. Od całkowitego zamknięcia tego etapu życia dzieliłlo ją tylko jedno spotkanie ze swoim byłym, aby oddać mu jego rzeczy. Umówili się na mieście, w kawiarni. Nie chciała spotykać się w swoim domu, wolała miejsce publiczne.

Ostatnie spotkanie z ex

Gdy dotarła na miejsce, on już tam siedział. Pił kawę i Monice wydawało się, że pogodził się już z rozstaniem. Zamówiła tylko wodę, aby szybko ją wypić i się ulotnić. Chwilę porozmawiali o pogodzie, dziewczyna duszkiem wypiła swoją wodę i wyszła z kawiarni. Już po paru minutach zaczęło się jej kręcić w głowie, a po chwili – straciła przytomność. Gdy ją odzyskała, była u siebie w domu, leżała w swoim łóżku. Nad jej twarzą pochylał się jej były. W ustach miała knebel, a jej ręce i nogi były przywiązane pasami do boków łóżka, a ona leżała z rozwartymi rękami i nogami. Bezbronna. Przez chwile szarpała się, ale niewiele to dało. Gdy już leżała spokojnie, jej ex pogładził ją po policzku.

Pigułka gwałtu i nieprzyjemne przebudzenie

– Tak lepiej. Nie warto tracić sił. Pewnie zostawiłaś mnie dla innego, a ja nie wybaczam zdrady.

Chciała zaprotestować, ale jedyne co mogła zrobić, to pokiwać przecząco głową. Jej były chłopak nie zwracał jednak na to uwagi i kontynuował swój monolog:

– Gdybym wiedział, że chodzę z dziwką, to bym ci płacił za seks. Chyba dla mnie miałaś jakąś zniżkę, co? Z iloma spałaś, suko? Trzema? Pięcioma? Zresztą, nie ma to teraz znaczenia. A skoro tak bardzo lubisz się puszczać, to zaprosiłem kilku moich kolegów, aby też skorzystali z tej promocji. Chłopaki! Wchodźcie.

Koledzy do seksu grupowego

Do pokoju weszło czterech mężczyzn. Uśmiechali się porozumiewawczo. Monika była przerażona. Jej chłopak wziął duże nożyce kuchenne. Powoli rozciął jej bluzkę, stanik… Na widok jej piersi jeden z mężczyzn stwierdził, że takie cycki są idelne do hiszpana. Podszedł do niej i mocno je ścisnął. Zabolało trochę. Tak samo, jak zabolało ciągnięcie za sutki. Jej były chłopak nie zwracał jednak na to uwagi, bo zajęty był rozcinaniem jej spodni i majtek. Była teraz cała naga, zależna od grupy napalonych facetów i na łasce swojego nienormalnego byłego.

– Panowie, tak jak się umawialiśmy, pamiętajcie.

– Jasne, jasne.

W kolejce do jednej cipki

Monika nie miała pojęcia o czym oni mówią. Mężczyźni rozebrali się do naga. Ich penisy już sterczały. Kilku z nich pomagało sobie ręką, aby osiągnęli pełny wzwód. Na początek między jej nogami uklęknął jej były. Wszedł w nią ostro, brutalnie. Posuwając ją, całował jej policzki, czoło… Próbowała się obrócić, ale nie miała gdzie uciec. Słyszała komentarze pozostałych:

– Zobaczcie jak jej piersi latają – jakby na trampolinie była…

Po kilku minutach jej chłopak zamienił się z innym. Teraz on się z nią kochał. Potem następny i następny… Gdy już kolejka minęła, wszyscy stanęli nad nią. Czterech z nich przytrzymywało jej ręce i nogi, a kolejny – rozwiązywał sznur do wiązania. Monika czekała na moment, gdy już jej kończyny nie będą skrępowane, by spróbować się wyrwać. Niestety, nie miała szans z trzymającymi ją mężczyznami. Szybko obrócili ją na brzuch i związali na potrzeby kolejnej odsłony seksu grupowego. Klęczała teraz z rozwartymi nogami, nie mogąc się ruszyć. Jej były wyciągnął pasek ze swoich spodni.

Pas, seks analny i oralny

– To za zdradę! – po czym zamachnął się i z całej siły uderzył paskiem w jej pośladki. Monice napłynęły łzy do oczu, a na jej pośladkach pojawiła się czerwona pręga. Po chwili otrzymała jeszcze kilka mocnych uderzeń pasem. Byłoby więcej, ale jeden z kolegów jego ex go powstrzymał. Teraz każdy z nich czekał grzecznie na swoją kolej, gdy przez kilka minut będzie mogło uprawiać z nią seks analny. Gdy jeden z mężczyzn był w jej odbycie, inny podszedł od przodu. Chwycił ją za włosy i podniósł jej głowę wyżej. Zdjął z jej ust knebel. Monika chciała krzyknąć, ale nie zdążyła – duży penis zatkał jej usta. Posuwiste ruchy tego, który akurat był w jej tyłku sprawiała, że ruszało się jej całe ciało. Co jakiś czas zmieniali się – obciągała raz jednemu, raz drugiemu, gdy w tym samym czasie raz jeden, raz drugi penetrował jej drugą dziurkę. Po kilkunastu minutach, ten, którego penisa miała akurat w buzi, chwycił ją silniej za włosy.

– Jeśli nie będziesz krzyczała, wyrywała się, to krzywda ci się nie stanie. Zależy to od ciebie.

Grupowy bukkake na twarz, usta i piersi

Monika coś wybełkotała, co mężczyźni uznali za zgodę. Ponownie ją przywiązali do łóżka, na krzyż. Włożyli jej do ust knebel, który zmuszał ją do tego, by cały czas miała otwarte usta. Stanęli teraz w kółku, nad jej twarzą. Ich nabrzmiałe penisy były kilkanaście centymetrów od jej twarzy. Masturbowali się przy tym intensywnie. Co jakiś czas na jej twarz z ich penisów kapał płyn ejakulacyjny – raz był to policzek, raz kąciki ust, raz – powieki, które zaciskała z całej sił. Niekiedy – płyn wpadał ej prosto do ust. Czuła jego słony smak. Po kilku minutach doszedł pierwszy z nich. Sperma wylądowała w kąciku oka. Dziewczyna czuła, jak stróżka spływa jej w kierunku ust. Próbowała napinać różne mięśnie twarzy, by zmienić jej kierunek, jednak po chwili – kolejna porcja spermy trafiła na jej warz. Tym razem – w okolice prawego oka, zaklejając je niemal całkowicie. Nie musiała czekać na kolejny strzał – tym razem mężczyzna wycelował dokładnie w jej usta. Czekała na ciąg dalszy, ale dwójka pozostałych – postanowiła spuścić się na jej piersi. Jeden z nich chwycił ją za jedną z piersi i ścisnął ją mocno i zaczął masować swoim penisem jej prawy sutek, a drugi – lewy sutek. Wreszcie poczuła, jak ciepła sperma pokryła jej piersi. Było jej bardzo dużo, spływała po jej piersiach, brzuchu, po boku, na łóżko.

– I co, to ci pasowało, suko?

Monika była cała obolała. Mężczyźni ubrali się i zaczęli wychodzić z jej mieszkania. Ostatni podszedł do niej i delikatnie rozwiązał sznur, krępujący jej ręce, po czym także wyszedł.

Gdy dziewczyna oswobodziła się z więzów, wykręciła numer 112…

UWAGA! FUNKCJA JEST WŁAŚNIE TESTOWANA!!!

Nowe możliwości – uzyskaj dostęp do zdjęć ilustrujących nasze opowiadania erotyczne, wykonane przez puszystą modelkę.

Wprowadzamy na stronę nową funkcję – realne, prawdziwe zdjęcia do naszych opowiadań, robione specjalnie na nasze zamówienie przez puszystą modelkę plus size. Na razie testowe, ale jeśli będzie ona się cieszyła popularnością, wprowadzimy więcej możliwości, w tym możliwość zakupienia zdjęć według Waszego życzenia czy rozkazu.

Dochód z tej funkcji będzie dzielony sprawiedliwie, połowa będzie trafiała do naszej puszystej modelki, połowa zostanie przekazana na dalszy rozwój strony.

Nie wykluczamy, że w przyszłości pojawi się więcej opcji, zniżki, a także

Liczba wykupionych przez Was zdjęć zdecyduje o tym, czy i jak dalej będzie rozwijana ta funkcjonalność.

Płatność tutaj jest możliwa poprzez PayPal, wychodzimy jednak na przeciw tym, którzy nie mają tam konta – zdjęcia możecie też otrzymać poprzez ich zakup w naszym sklepie i przelew bankowy:

https://twojpan.pl/produkt/zdjecia-modelki-plus-size-cipka-i-pupa/

Oto poglądowe zdjęcia sylwetki naszej puszystej modelki:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *