Blog erotycznyTwój Pan A.

Niewolnicy Pana A. szukają kluczyków do pasów cnoty, doznając kolejnych upokorzeń.

Nadszedł wreszcie dzień, zakończenia wyzwania Pana A. Wszyscy niewolnicy otrzymali dokładne wskazówki, gdzie i o której mają się pojawić. Tym razem Pan A. przesłał im współrzędne GPS. Na miejscu okazało się, że to parking przy jednym z centrów handlowych. K., Kamil i Ania początkowo nie widzieli się. Jednak każdy z nich otrzymał SMS-a, by podszedł do głównego wejścia. Stali tak razem, trochę zakłopotani i czekali na kolejne instrukcje. Nikt nie odważył się odezwać.

„Znajdźcie czarnego mercedesa. W środku znajdziecie kolejne instrukcje”. Ruszyli razem, ale ze względu na to, że parking był duży, a ciemnych samochodów nie brakowało, trochę im zeszło na czekaniu. Wreszcie się udało. Samochód był otwarty, a na siedzeniu kierowcy leżała koperta. W środku znaleźli list:

„Na kluczyki do waszych pasów cnoty, musicie sobie zasłużyć. Czeka Was teraz kilka zadań, jeśli wykonacie je prawidłowo, otrzymacie kluczyki. Kluczyki do samochodu macie w schowku. W nawigacji macie już ustawioną trasę, gdzie macie dojechać”

Kamil spojrzał do schowka. Rzeczywiście były tam kluczyki do auta. Wsiadł za kierownicę. Dziewczyny usiadły z tyłu. Odpalił silnik. „Za 20 metrów skręć w prawo…”

Po kilkunastu minutach dojechali do jakieś stodoły zza miastem. Wyglądała na opuszczoną. Do jednej z zardzewiałych maszyn przyczepiony był czerwony balonik i kolejna karteczka:
„Kamilu, miałeś okazję przelecieć K. w hotelu. Czas na rewanż. Gdzieś w tej stodole jest ukryty pas strap-on. Macie go znaleźć. Następnie K. założy go i przez kilkanaście minut będzie cię posuwała analnie. Ania, twoim zadaniem jest zadbać o nawilżenie”.

Kamil zaczerwienił się i wystraszył. Spojrzał niepewnie na K. Ona też była zawstydzona. Pierwszy odezwał się Kamil:
– Rozdzielmy się, to szybciej znajdziemy ten pas i szybciej będziemy mieli to za sobą.

Tak też zrobili. Po kilkudziesięciu minutach Ania znalazła wreszcie pas strap-on z przypiętym do niego sztucznym penisem. Na szczęście dla Kamila, nie był on zbyt okazały. Wziął kilka głębokich oddechów, zdjął spodnie i bieliznę i uklęknął. K. także zdjęła spodnie, z pomocą Anki przypięła sobie pas strap-on. Pozostawali w takich pozycjach jeszcze przez kilka minut, w końcu Ania uklękła przed K. i wzięła sztucznego penisa do ust, mocno go śliniąc. Gdy uznała, że jest już dość wilgotny, włożyła sobie palce do ust, mocno je nawilżyła, a potem przyłożyła je do odbytu Kamila. Z dużą ostrożnością włożyła palce do środka. Kamil wzdrygnął się i usztywnił.

K. uklęknęła za Kamilem. Stwierdziła, że lepiej nie bawić się w delikatność, tylko od razu wejść w niego całą siłą. Tak też zrobiła. Kamil jęknął z bólu. Poczuł jak sztuczny penis wypełnia jego tyłek. Czuł każdy ruch K. Zdziwił się, że mimo tej niekomfortowej sytuacji, jego penis zrobił się twardy. W głowie myślał tylko o tym, żeby dziewczyny tego nie zauważyły, nie chciał wyjść na geja.

Gdy K. skończyła, Kamil szybko wstał, zasłaniając swoje klejnoty, szybko się ubrał. K. także. Gdy wrócili do samochodu, zastanawiając się co dalej, na fotelu kierowcy znaleźli kolejny list…

2 komentarze do “Niewolnicy Pana A. szukają kluczyków do pasów cnoty, doznając kolejnych upokorzeń.

    • Ja Wasz blog też uwielbiam. Jest bardzo autentyczny i szczery. Na pewno będę Was regularnie czytał. I nie ukrywam, że gdy będę pisał o cucold, odezwę się do Was, bo jesteście ekspertami w tej dziedzinie i sporo będziecie mogli mi podpowiedzieć. Pozdrawiam!

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *