Opowiadanie erotyczne: ich pierwszy cuckold

Od dawna średnio nam się układało z mężem w łóżku. W życiu okej, szarmancki, dba o mnie, zawsze pamięta o naszej rocznicy, kupuje kwiaty bez okazji… Jednak seks nie był już taki jak na początku. Zaczęliśmy eksperymentować – owszem to “coś” dało, jednak żadnych fajerwerków nie było. Próbowaliśmy nawet jakichś orgii w klubach swingersów, ale to też nam nie dawało pełnej przyjemności. Pewnego wieczoru w końcu siedliśmy przed komputer i zaczęliśmy szukać “czegoś” co mogło by zrobić na nas naprawdę wielkie wrażenie i przy czym moglibyśmy doznać pełnej rozkoszy.

Trafiliśmy.
Cuckold.

*Dla wyjaśnienia:

Cuckold to fetysz, nie ważne jak może brzmieć wyjaśnienie tego fetyszu to zyskuje on coraz większą popularność. Chodzi tutaj na przyzwolenie na zdradę. Jaśniej? Jedno z parterów (najczęściej kobieta) ma przyzwolenie na sypianie z innymi mężczyznami, pod warunkiem, że mąż może się temu wszystkiemu przyglądać. Chodzi o to, że mężczyzna czerpie satysfakcję z tego, że jego kobieta nie jest mu wierna.

… Dlatego mówiłam, że jest to dość… specyficzny fetysz – jednak coraz więcej par decyduje się na tego typu “grę” i czerpie z niej naprawdę sporą satysfakcję.

Ja często pozwalałam mężowi patrzeć na to, jak kocham się (najczęściej z jego kolegą), a potem dołączał się do zabawy i wszyscy byli zadowoleni.

To była dla nas podnieta na najwyższym poziomie, wreszcie czuliśmy się spełnieni.

Co prawda nasza pierwsza zdrada kontrolowana była dość… zabawna, ale dziś wspominamy tą “akcję” i śmiejemy się z niej.

Wkręciliśmy wtedy kumpla mojego męża. Zaprosiliśmy go, przyszedł, ja zaczęłam się do niego dobierać… Od zawsze mi się podobał więc nie miałam z tym problemu. Z początku był bardzo zdziwiony, ale poszedł na to. Jego największym zdziwieniem było to, że kiedy… posuwał mnie od tyłu a ja piszczałam jak szalona, nagle zauważył, że mój mąż usiadł sobie obok łóżka i zaczął się bawić sam ze sobą.

W pierwszej chwili strasznie się obruszył, wyskoczył z łóżka jak szalony, kiedy jednak wytłumaczyłam mu o co chodzi… (bałam się, że uzna nas za wariatów i wyjdzie wkurzony, jednak nie…) wskoczył z powrotem do łóżka i zaczął posuwać mnie dalej. Dosiadłam go i zaczęłam ujeżdżać jak szalona, do łózka podszedł mąż i zaczęłam robić mu loda. Dało się po chwili zauważyć, że Pawłowi (znajomemu) podoba się ta zabawa.

Nie dopuszczałam jednak mojego męża do łóżka. Podrażniłam się z nim chwilę. Lodzik i nic więcej. Za to Paweł miał pełną swobodę. Zmienialiśmy pozycje i bzykaliśmy się jak na dobrym pornolu. Co chwilę kiedy tylko mi się to udało, łapałam fiuta mojego męża i pomagałam mu robić sobie dobrze…

W pewnym momencie sperma mojego męża zaczęła spływać po moich plecach i już kilka sekund później poczułam jak Paweł spuścił się w mojej dziurce; położyłam się obok, oni spoglądali na mnie a ja bawiłam się swoją mokrą cipką, coraz mocniej i szybciej, byle by po raz kolejny doznać orgazmu – tym razem jednak… „w samotności”. Cholernie mnie to podnieciło – zresztą mojego męża i Pawła również – niemal od razu byli gotowi do dalszej, wspólnej zabawy…

Wiedzieliśmy, że to nie ostatnie nasze spotkanie, że będziemy się spotykać dużo częściej, bo odkryliśmy coś co podnieca nas na maksa!