Strefa fetyszysty – fetysz stóp – filmy erotyczne ze stopami

Fetysz stóp – podofilia – jest jednym z najbardziej popularnych fetyszy. Wśród miłośników stóp znajdziemy fanów zarówno odkrytych stóp, jak i tych, którzy preferują stopy zakryte skarpetkami, pończochami czy też stopy z założonymi na nie szpilkami. I tak, jak jedni wolą kobiety puszyste, a inni szczupłe – tak samo różny kształt stóp, kręci różne osoby. Jak sami widzicie – nie sposób zamknąć fetyszu stóp w jedną definicję.

Dlaczego stopy są podniecające?

Również na to pytanie nie ma jednej, uniwersalnej odpowiedzi. Na jednym z forum wyczytaliśmy, że stopy, podobnie jak części intymne, są zazwyczaj zakryte, a zatem – na co dzień są niedostępne dla oczu. I właśnie ta namiastka intymności i tajemniczości jest bardzo podniecająca. Nie trafiają do nas argumenty, że podofilia to domena osób uległych, pragnących dominacji. Owszem, wśród miłośników stóp jest i taka grupa, ale nie jest ona przeważająca.

Jeśli i Wy jesteście miłośnikami stóp, napiszcie w komentarzu, jak myślicie, dlaczego fetysz stóp jest tak bardzo popularny? Jesteśmy ciekawi Waszego zdania.

Tymczasem – zapraszamy Was do obejrzenia kilku filmów erotycznych ze stopami w roli głównej.