Szkoła BDSM

Szkoła Uległych Suk – pierwsza chętna uczennica! Poznajcie szczegóły!

Jakiś czas temu, na naszej stronie pojawiła się ankieta rekrutacyjna, w której szukaliśmy osób chętnych do przeżycia wirtualnej przygody. Kilka dni temu zgłosiła się do nas jedna z dziewczyn – mężatka, niezadowolona ze swojego życia seksualnego, z kompleksami wynikającymi z jej wagi i chcąca to zmienić. Chciałaby przeżyć dreszczyk emocji, a przy tym może dzięki temu stać się odważniejsza w łóżku ze swoim partnerem.

Warunki współpracy z uległą suką:

Po wymianie kilku maili, ustaliliśmy warunki naszej „współpracy”. Oto one:

– Będzie otrzymywała 2-3 rozkazy tygodniowo i będzie miała 24 godziny na potwierdzenie ich wykonania za pomocą zdjęcia lub kilku zdjęć erotycznych.

– Będzie otrzymywała także rozkazy od Czytelników – tu także będzie miała 24 godziny na ich wykonanie. Niekiedy – będzie odbywało się niemal natychmiast, ale czas 24 godziny to czas, dzięki któremu pogodzi pracę, obowiązki domowe oraz naszą szkołę uległości.

– Jej mąż o niczym nie wie, więc nie uczestniczy bezpośrednio w rozkazach, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by uczestniczył pośrednio, bo często namawia ją do nagich zdjęć czy sextingu – co nas cieszy, bo niektóre zdjęcia będzie wykonywał on, niczego nieświadomy, co z tymi zdjęciami erotycznymi będzie działo się dalej 😉 – ot, taki wirtualny cuckold 😉 mamy pomysły, jak to wykorzystać, Wy pewnie też ?

– Wszelkie zdjęcia erotyczne – muszą być bez twarzy – szanujemy jej prywatność.

– Zdjęcia erotyczne mają być wyraźne, niezamazane, robione przez nią lub przez kogoś innego,  z selfie sticka lub odpowiednio ustawionego aparatu.

– Rozkazy muszą być „realne” – tak więc darujcie sobie rozkazy w stylu zakupów nago w centrum handlowym ?

– Obecnie nie ma żadnych gadżetów erotycznych, prócz małego wibratorka. Chętnych o zasponsorowanie akcesoriów erotycznych – zapraszamy do kontaktu. Szczegóły podajemy poniżej

– Nie ma profilu w serwisach z kamerkami, nie ogłasza się na żadnych stronach, nie spotyka się prywatnie czy wirtualnie, nie sprzedawała swoich zdjęć czy bielizny, choć tego ostatniego nie wyklucza.

Postanowiliśmy również, że jeśli ktoś z Czytelników ma dla niej jakiś rozkaz, to będzie go zadawał poprzez nasz sklep (płatność przelewem lub paypal) – pamiętajcie, że zdjęcia będą autentyczne, robione podczas lub po wykonaniu rozkazu, a więc obowiązuje 24 godzinny czas oczekiwania. Przy skorzystaniu z tego typu opcji – otrzymacie w ciągu jednego dnia od zaksięgowania wpłat, zdjęcie z wykonania rozkazu.

Możecie rozkazać naszej uległej suce tutaj: TWÓJ ROZKAZ DLA ULEGŁEJ – otrzymaj zdjęcia erotyczne wprost na swojego maila z wykonania rozkazu.

Bielizna na sprzedaż i filmiki uległej

Obecnie dogadujemy jeszcze kwestię sprzedaży bielizny i filmików z uległą w roli głównej. Poinformujemy Was, gdy ta sprawa się wykrystalizuje.

Osoba, która będzie chciała poczuć się jak pan i władza, będzie mogła również otrzymać przesyłkę pocztową z majtkami, które miała na sobie podczas wykonywania rozkazu. Co jakiś czas będziemy dodawać odpowiedni produkt w naszym sklepie – bądźcie czujni. Na specjalne życzenie, po dokonaniu zakupu, nasza uległa może je jeszcze ponosić przez 1-2 dni. Cena w sklepie to cena już z wysyłką. Wysyłka będzie dyskretna, nie wzbudzająca podejrzeń.

Zasponsoruj akcesoria erotyczne dla uległej:

I na koniec ważna informacja:

Osoba, która za naszym pośrednictwem będzie chciała wyposażyć naszą uległą dziewczynę w akcesoria erotyczne, może to zrobić w następujący sposób:

  1. Kontakt z nami poprzez formularz kontaktowy
  2. Wskazanie gadżetu, który chce kupić
  3. Przelanie nam pieniędzy na ten produkt
  4. My kupujemy, ale jako adres dostawy wskazujemy adres wskazany przez naszą bohaterkę
  5. Dziewczyna po otrzymaniu prezentu, robi sobie zdjęcie erotyczne lub kręci krótki filmik, jak go używa.
  6. Darczyńca otrzymuje filmik lub zdjęcia.

Wszelkiego rodzaju przychodami ze Szkoły Uległych Suk dzielimy się z naszą uległą po połowie. Rozliczamy się z nią raz w miesiącu. Każde spóźnienie się z wykonaniem rozkazu będzie dla niej oznaczało utratę 10% należnych jej pieniędzy.

Wydaj rozkaz uległej i otrzymaj zdjęcia erotyczne – ile to kosztuje?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *