Blog erotycznyTwój Pan A.

Erotyczny Wielki Brat – dzień pierwszy

Nadszedł wreszcie długo wyczekiwany dzień startu programu Big Brother Sex. Przed wejściem do domu Wielkiego Brata, każdy z uczestników założył wybraną przez siebie maskę i rozebrał się do naga. Organizatorzy zadbali o to, aby osoby biorące udział w programie reprezentowały wiele różnych kultur, orientacji, fetyszy. I tak – do programu dostało się dwóch homoseksualnych, niezwiązanych ze sobą mężczyzn, dwie lesbijki, po jednej osobie heteroseksualnej z każdej płci i po jednej osobie biseksualnej z każdej płci. Łącznie – 8 osób. Jedną z nadrzędnych zasad programu było to, że nikt nie mógł zdradzić swojej orientacji seksualnej. Jej ujawnienie lub rozszyfrowanie przez widzów lub uczestników programu – groziło natychmiastowym opuszczeniem domu wielkiego brata. Dzięki temu zabiegowi – organizatorzy mieli pewność, że każdy z bohaterów, będzie starał się ukryć swoją orientację, wykonując wszystkie polecenia, nawet te wbrew ich naturze.

Dzień pierwszy

Początkowo uczestnicy byli bardzo stremowani. Zakrywali się ręką lub stawali tak, aby przedmioty w domu wielkiego brata lub meble, zasłaniały ich miejsca intymne. Było to trudne, a wręcz niemożliwe, bo przecież kamery były wszędzie. Jednak dawało to uczestnikom odrobinę poczucia prywatności. Gdy zamknęły się drzwi za ostatnim uczestnikiem, z głośników odezwał się męski głos wielkiego brata

Pierwsze zadanie od Wielkiego Brata

– Witam wybrańców. Przez najbliższe kilka tygodni, czeka Was wiele erotycznych i seksualnych wyzwań. Zbierzcie się w salonie. Jest tam kartka z pierwszym zadaniem dla Was.

Jeden z chłopaków otwarł kopetę:

„Aby rozluźnić atmosferę i Was, czas na zadanie. Abyście przełamali pierwszy wstyd, niech każdy z Was po kolei – wyjdzie na środek pokoju i na oczach innych uczestników, zrobi sobie dobrze ręką. Tak jak lubi i tak jak chce. W tym czasie – inni uczestnicy nic nie komentują, nie odzywają się i nie dotykają swoich miejsc intymnych”.

– M. zapraszam na środek pokoju – Wielki Brat zwrócił się do jednej z dziewczyn.

M. usiadła przed wszystkimi uczestnikami w szerokim i głębokim fotelu. Rozłożyła szeroko nogi, opierając je o jego boki. Jej cipka była starannie wydepilowana. Zamknęła oczy, aby widok innych uczestników jej nie rozpraszał. Przez chwilę przesuwała swoją otwartą dłoń po swoich piersiach, brzuchu, łonie, udach. Potem położyła ją na swojej cipce i ruszała nią w górę i w dół, najpierw powoli, potem coraz szybciej. Gdy uznała, że jej pochwa jest już wystarczająco mokra, jedną ręką ściskała swoje piersi i sutki, a dwa palce drugiej ręki – włożyła między swoje wargi sromowe. Przez chwilę szukała idealnego miejsca i idealnego kąta pieszczot, a gdy już je znalazła – zaczęła intensywnie poruszać palcami. Pozostali uczestnicy programu mogli zobaczyć, jak jej palce raz znikają w całości w jej pochwie, by po chwili między jej wargami były tylko koniuszki jej palców. Wreszcie, po kilku minutach, zanurzyły się między nimi na dłużej, a po kolejnych kilku minutach – M. zaczęła cicho pojękiwać w rytm swoich ruchów, by po chwili jej ciało przeszły dreszcze, a jej uda złączyły się, zatrzymując jej palce w cipce. M. nagle wstała, wyprostowała się i wróciła na miejsce.

Masturbacja
Dziewczyna, palcówka

Potem przyszedł czas na chłopaków. Jeśli ktoś liczył na kreatywność, to się mocno przeliczył. Ich masturbacja ograniczyła się jedynie do zmian pozycji, w jakiej zabawiali się swoimi penisami. Jeden siedział, drugi stał. Od czasu do czasu któryś z nich masował sobie nie tylko członka, ale też i jądra. Nawet homoseksualni uczestnicy show, unikali pieszczot analnych, aby nie zostać zdemaskowanym.

Dziewczyny były bardziej kreatywne. A. – postanowiła uklęknąć w rozkroku na podłodze, wypinając w kierunku innych mieszkańców domu swoje pośladki. Głowę oparła o rękę leżącą na ziemi, a drugą sięgnęła do swojej cipki. Bez zbędnego wprowadzenia, od razu zaczęła masować swój punk G. Jej pośladki poruszały się w takt jej ruchów.

Gdy już ostatni z zawodników zaspokoił się swoją ręką, ponownie odezwał się głos Wielkiego Brata:

– Liczę, że niektórzy z Was będą bardziej kreatywni w następnych dniach. Macie teraz czas, aby lepiej się poznać, przyzwyczaić się do swojej nagości i nagości innych. A potem – wyśpijcie się. Jutro będzie działo się dużo więcej.

Chcesz wiedzieć, jak zaczęła się ta historia? Zajrzyj tutaj:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *