Opowiadanie erotyczne – Z pamiętnika zielarza – Lalkarz, czyli Władca Marionetek

Opowiadanie z tej serii przeczytasz tutaj: Opowiadanie erotyczne – Z pamiętnika zielarza – Miniaturzysta

Wprowadzenie do tej serii znajdziesz tutaj: Opowiadanie erotyczne – Z pamiętnika zielarza – Prolog

Opowiadanie powstało przy udziale Czytelników – więcej szczegółów TUTAJ – wkrótce – kolejne ankiety. Nie chcesz czekać? Dodaj komentarz pod dowolnym opowiadaniem erotycznym ze swoim pomysłem lub skontaktuj się ze mną mailowo.

Zielarz, elektronik, seksualny maniak

Wystarczy kilka modyfikacji w oprogramowaniu telefonu i dedykowana aplikacja, aby stać się bezbronną marionetką w rękach nieprzewidywalnego młodego zielarza czy też, jak wolicie – młodego elektronika. Przekonała się o tym Daria.

Lampa błyskowa, która hipnotyzuje

Po lekcjach, grupa przyjaciół spotkała się na papierosie, schowana przed wszędobylskimi kamerami, zamontowanymi – oficjalnie dla bezpieczeństwa uczniów, nieoficjalnie – aby dyrekcja miała wszystko pod kontrolą albo aby być poza podejrzeniami czepialskich rodziców. Rozmawiali o wszystkim i o niczym. W pewnym momencie temat zszedł na możliwości aparatów fotograficznych w komórkach. Prócz rozmów – znajomi prezentowali możliwości swoich smartfonów. Co chwila błyskały flesze. W pewnym momencie Młody Zielarz zaproponował, aby wszyscy zrobili takie samo zdjęcie jednej z dziewczyn, a potem – porównają obiektywnie, które zdjęcie portretowe wyszło najlepiej. Pomysł się spodobał, a na modelkę – zgłosiła się Daria – rudowłosa dziewczyna z licznymi piegami. Stanęła przy szkolnym murze. Każdy stawał przed nią i robił jej zdjęcie. Co chwila błyskały flesze. Na samym końcu przed Darią stanął Młody Zielarz. Tak, jak każdy inny, zrobił zdjęcie z fleszem. Dziewczynie na moment zakręciło się w głowie, ale nie zwróciła na to uwagi – uznała bowiem, że to efekt kilku błysków w dość krótkim czasie. Gdy już grupka znajomych wytypowała zwycięzcę, rozeszli się w swoje stronie. Jednak młody zielarz został na miejscu. Włączył aplikację, załadował do niej zdjęcie Darii.

„Wróć pod szkołę” – wpisał w wiersz poleceń i potwierdził komendę. Z niecierpliwością czekał na rozwój wypadków. Po kilku minutach zza rogu wyłoniła się Daria. Podeszła do niego i patrząc mu prosto w oczy czekała… Nic nie mówiła, po prostu stała…

Marionetka na rozkazy swego pana i władcy

„Idź za mną do mojego domu” – brzmiała kolejna komenda. Młody Zielarz ruszył przodek, a za nim – w odległości kilkunastu metrów – podążała Daria. Gdy nasz bohater wszedł do mieszkania, zostawił uchylone drzwi. Po pewnym czasie stanęła w nich rudowłosa dziewczyna. Zielarz starannie zamknął za nią drzwi. Usiadł w fotelu, wziął do ręki swój telefon i się zamyślił. Nie wiedział od czego zacząć. Miał tysiące pomysłów, jak wykorzystać to, że udało mu się zahipnotyzować tą dziewczynę, że teraz – była marionetką w jego rękach i zrobi wszystko bez żadnego sprzeciwu, bez konieczności zmuszania jej do czegokolwiek. Wystarczyłoby przecież wpisać kolejną komendę. „Rozbierz się do naga” – wydawało mu się to rozsądne – bez względu na to, co miałoby się wydarzyć później, zawsze lepiej będzie, gdy dziewczyna będzie nago. Oszczędzą sporo czasu.

Ruda – czy tam na dole też?

Już po chwili ubrania Darii leżały w nieładzie na podłodze. Stała przed młodym zielarzem całkowicie nago, patrzyła na wprost siebie, nieobecnym wzrokiem. Chłopak przyglądał się jej dokładnie – nago była jeszcze piękniejsza. Jej długie, rude włosy delikatnie przysłaniały jej duże, jędrne piersi. Jej cipka była starannie wygolona, jedynie mały paseczek włosów łonowych zdradzał, że tam, na dole, w okolicach jej cipki też miała rude włosy. Penis chłopaka momentalnie zrobił się sztywny.

„Zrób sobie sama dobrze” – postanowił przedłużyć chwile przyjemności. Daria stanęła w delikatnym rozkroku. Bez żadnych wstępów, włożyła sobie dwa palce w cipkę i bez żadnych emocji, jednostajnym tempem poruszała nimi w górę i dół. Tylko jej piersi zdradzały, że jej podniecenie rośnie. Sutki stały się większe i twardsze. Jeszcze przez kilka minut młody zielarz przyglądał się jej zabawie.

Szybki seks z żywą lalką

„Połóż się na łóżko”. A gdy już to zrobiła, młody zielarz także rozebrał się do naga. Był tak podniecony, że niemal od razu wepchnął swojego penisa w jej rudą cipkę. Nie potrzebował też zbyt wiele czasu, aby zalać ją swoją spermą. I to dwukrotnie. Po wytrysku, ponownie usiadł w fotelu. Patrzył na nagą Darię, niezdradzającej żadnych emocji. Po prostu sobie leżała, patrząc w sufit. Z jej cipki wypływały resztki jego spermy. Ponownie wziął telefon do ręki. Wyłączył flesz, bo kolejne zdjęcie z lampą błyskową pozbawiłoby go władzy nad jego własną marionetką. Zrobił kilkanaście zdjęć nagiej dziewczynie, w międzyczasie w aplikacji wpisując kolejne komendy, w jaki sposób ma się do nich ustawić lub co robić. „Ubierz się i wracaj do domu. Za 15 minut wrócisz do trybu czuwania” – to polecenie oznaczało, że po kwadransie, Daria zacznie normalnie funkcjonować, znowu będzie miała władzę nad swoim umysłem. Jednak do czasu – do czasu, gdy młody zielarz ponownie uruchomi aplikację w swoim smartfonie i wpisze kolejną komendę…

Przejście w tryb uśpienia

Gdy po 15 minutach Daria ocknęła się z hipnozy, mocno się zdziwiła. Nie wiedziała, jak znalazła się w centrum miasta, nie wiedziała dokąd idzie i po co. Zrzuciła jednak to na jej zamyślenie. Postanowiła szybko wrócić do domu – czuła, że jej cipka się klei. Nie wiedziała jednak czym. Postanowiła jednak, że jak najszybciej musi się umówić do ginekologa, bo ma jakieś dziwne upławy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.