Szkoła BDSMZdjęcia erotyczne

Uległa czeka na Twój rozkaz!

Zdajemy sobie sprawę, że nikt nie chce kupować kota w worku. A zatem – przygotowaliśmy dla naszych Czytelników promocję. Czekamy na Wasze komentarze pod tym postem z rozkazami dla uległej dziewczyny. Wybierzemy kilka z nich, które nasza puszysta modelka wykona za darmo.

Aby wziąć udział w naszej akcji, a tym samym móc zdominować naszą dziewczynę, wydać jej rozkaz, który wykona specjalnie na Wasze życzenie za darmo, w ramach naszej promocji, udokumentuje jego wykonanie kilkoma zdjęciami erotycznymi (utworzymy osobne posty, wraz z opisem jego wykonania, być może nawet w formie opowiadań erotycznych lub innej historii na blogu erotycznym, oraz rzecz jasna ze zdjęciami erotycznymi), musicie:

  1. Zapoznać się z zasadami dominacji nad naszą uległą dziewczyną – znajdziecie je TUTAJ
  2. Zostawić komentarz, w którym opiszecie zadanie dla tej dziewczyny, zgodny z zasadami, ustalonymi w artykule powyżej.
  3. Na Wasze zgłoszenia czekamy do końca tygodnia, do północy. Po tym terminie możliwe będzie jedynie skorzystanie z naszego sklepu.
  4. Wybieramy subiektywnie, według naszego widzimisię, nie obiecujemy, że wybierzemy akurat Twój rozkaz dla uległej – chcesz mieć pewność – zapłać. Także opowiadanie erotyczne, jakie na podstawie twojego rozkazu wymyślimy, pozostaje kwestią naszej fantazji erotycznej. Masz swój pomysł, preferencje seksualne? – patrz wyżej 😉

Chyba już wszystko jasne. Do dzieła, gotowi START – kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia, ważne, abyście zdążyli wymyślić rozkaz dla uległej do niedzieli, do północy. Jeśli trafimy na interesujące zadanie dla naszej niewolnicy, zapewne wykorzystamy je dużo wcześniej, niż w przyszłym tygodniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *