Twój Pan A.

Na jakie opowiadania erotyczne trafiacie do nas z Google?

Niedawno dokonaliśmy bardzo ciekawej analizy słów kluczowych, na które trafiacie na stronę Opowiadania erotyczne – Twój Pan A. Zobaczcie, czego szukacie w Google.

Opowiadania erotyczne BDSM

Tak, to chyba jasne.. Jednak dokładniejsza analiza pozwala nam zawęzić ten typ opowiadań erotycznych. Zaskoczyła nas duża popularność frazy „opowiadania BDSM gej” i „opowiadania erotyczne BDSM kara”  – co ciekawe, wątek homoseksualny pojawi się jeszcze w naszym zestawieniu. Dużą popularnością cieszy się również pas cnoty, zarówno kobiecy jak i męski, choć pas cnoty dla mężczyzn jest bardziej popularny, a także pojęcia związane z BDSM, takie jak niewolnica, dominacja, uległość, suka, lanie czy blog bondage, upokorzenie.

Jednym z takich opowiadań erotycznych BDSM jest to: Blog erotyczny: Kara dla niewolnicy Pana A.

Opowiadania erotyczne cuckold

Nasze opowiadania erotyczne o cuckold generują sporo ruchu na naszej stronie. Tak na marginesie – na tą frazę jesteśmy na czołowych miejscach w Google i duża część ruchu pochodzi właśnie od osób, które poszukują tego typu opowiadań erotycznych. Prócz samego seks opowiadań o cuckold, popularną frazą jest wymiana żon. Obiecujemy, że nie zawiedziemy Was i wkrótce pojawią się kolejne opowiadania erotyczne o cuckold.

Ostatnie seks opowiadanie o cuckold znajdziecie tutaj: Żona spłaca długi hazardowe męża

Poradniki erotyczne

Wiele osób trafia do nas, by przeczytać o tym, czym zastąpić wibrator lub jak rozpocząć zabawę w BDSM w swoim związku. Napisaliśmy dwa poradniki:

Poradnik erotyczny: Czym zastąpić wibrator?

Poradnik erotyczny: Jak rozpocząć zabawę w BDSM?

Sex opowiadania o siostrze, cioci, bracie

Fantazje o członkach swojej rodziny, co także poruszaliśmy w swoich seks opowieściach, to kolejna grupa wyszukiwani, dzięki której trafiacie na naszą stronę.

A seks opowiadanie w tym temacie znajdziecie na przykład tutaj:

Opowiadania erotyczne: Prezent na 18 urodziny od cioci

Opowiadania erotyczne o gejach i lesbijkach

Cieszymy się, że Google zauważył te opowiadania, a Wy, wśród wielu innych stron z sex opowiadaniami, dostrzegliście ten wątek u nas. Przez wrodzoną skromność, pozostaje nam jedynie za to podziękować, a zainteresowanych opowiadaniami erotycznymi o gejach, odsyłamy do strony ze zdjęciami erotycznymi pewnego młodego geja, na którą sami wchodzimy, a po komentarzach, wiemy też, że autor tego bloga erotycznego zagląda też na naszą stronę. Fantazja geja – polecamy lekturę tego bloga erotycznego nie tylko homoseksualistom. Dodamy tylko, że każdy znajdzie tam coś dla siebie, a autor bloga erotycznego, Mateo, też lubi cipki 😉

Spanking i inne sex historie o fetyszach

Przyznajemy, musimy się poprawić, jeśli chodzi o sex opowiadania o stopach – zdziwiła nas mała liczba wejść w opowiadania w tym temacie. Co ciekawe, popularniejszy jest spanking, czyli lanie, DDLG czy pegging. Coś się nam wydaje, że w jednym z kolejnych opowiadań dla dorosłych, ktoś dostanie niezłe lanie…

A w naszych erotycznych historiach, stemat spankingu pojawił się choćby tutaj:

Opowiadania erotyczne o spanking: Lanie dla niegrzecznej siostry

Erotyka w sex opowiadaniach

Już samo przyjrzenie się temu, czego szukaliście w Google i na naszej stronie, może być bardzo podniecające. Będziemy wracać do tego tematu, a jeśli jakiś opowiadań brakuje Wam na naszej stronie, chcielibyście przeczytać sex opowiadanie na jakiś konkretny temat, podzielcie się tą informacją o nas. W końcu – nie piszemy do szuflady, tylko dla Was.   

Zobacz nasze sex opowiadania:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *